آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور مالزی

از شهرهایی که امروزه خیل بزرگی از گردشگران را در بسیاری از فصل های سال در خود پذیرا است، شهر کوالالامپور پایتخت مالزی است. این شهر زیبا، جاذبه های فراوانی را در خود دارد که دیدن هر کدام از ان ها برای هر گردشگری خالی از لطف نیست. یکی از این جاذبه های بسیار پرطرفدار در پایتخت مالزی، آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور است و در ادامه با روماکو همراه باشید تا این آکواریوم زیبا و در عین حال عجیب و شاید تخیلی در مالزی را با یکدیگر بگردیم.

 

 

آکواریوم کی ال سی سی 4 - آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور مالزی

 

 

آکواریوم کی ال سی سی [Aquaria KLCC] کوالالامپور مالزی، در سالن اجتماعات مرکز همایش های کوالالامپور واقع شده است، که با فضایی به مساحت ۵۰۰۰ فوت مربع بزرگترین آکواریوم دنیا نامیده می شود. آکواریوم کی ال سی سی زیستگاه بیش از ۱۵۰ گونه آبزیان می باشد که از دیدنی ترین آنها می توان به کوسه ببری های ترسناک، مارماهی های کشنده، سفره ماهی های گونه Blue rays، ماهی مرجانی درخشان، اسب آبی و … اشاره کرد.

 

 

آکواریوم کی ال سی سی 2 - آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور مالزی

 

 

آکواریوم کی ال سی سی با فضایی جالب و دیدنی شوق تماشا را دوچندان می کند که پس از چند ساعت بازدید از آن با بیش از ۵۰۰۰ گونه ماهی آب های شیرین و دیگر موجودات دریایی مانند آراپایماهای بزرگ، هامور ماهیان عظیم الجثه، سگ ماهی و … آشنا خواهید شد. برخی از توریست ها که بازدید از آکواریوم کی ال سی سی را در فهرست مکان های دیدنی تور کوالالامپور خود یادداشت نمی کنند مطمئنا فرصت تماشای یکی از بهترین جاذبه های توریستی کوالالامپور را از دست داده اند. این آکواریوم با مخازنی بزرگ و حجم بسیار زیاد آب و با جلبک ها، مرجان ها و موجودات دریایی اسرارآمیز و بعضا وحشت آفرین پر شده است، به حق یکی از بهترین جاذبه های دیدنی تورمالزی می باشد.

 

 

آکواریوم کی ال سی سی 3 - آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور مالزی

 

 

تغذیه موجودات دریایی آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور

اگر تمایل دارید چگونگی غذا دادن به موجودات آبزی داخل آکواریوم را ببینید، این امکان وجود دارد. در اینجا تغذیه موجودات دریایی توسط کادر حرفه ای انجام می شود. اگر دوست دارید غذا خوردن موجودات دریایی را از نزدیک ببینید می توانید از ساعت 10:45 صبح تا ساعت 5:30 عصر که غذا دهی در دفعات مختلف انجام می شود، از این جاذبه توریستی دیدن کنید. تغذیه ماهی های گوشتخوار پیرانا و سمورهای آبی از جذاب ترین و جالب ترین بخش های تغذیه موجودات در این مجموعه است. تغذیه دسته جمعی ماهی ها که در روز دوبار انجام می شود نیز خالی از لطف نیست و جالب توجه است.

 

 

آکواریوم کی ال سی سی 5 - آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور مالزی

 

 

تونل زیر آب آکواریوم کی ال سی سی

تونل زیر آب را می توان پر هیجان ترین بخش آکواریا کی ال سی سی مالزی دانست. اگر تا کنون موجودات زیر دریا را از پشت قاب شیشه ای تلوزیون دیده بود، در این تونل شیشه ای 90 متری می توانید آن ها را در فاصله چند متری خود ببینید. مار ماهی، ماهی های گوشت خوار و جنگنده، ماهی های عظیم الجثه، ببر کوسه و … از جمله جانوران دریایی موجود در مجموعه هستند؛ در این میان، اردک ماهی های بسیار بزرگ آمازونی که یک جفت هستند و طول شان به 2 متر می رسد، از دیدنی ترین موجودات این مجموعه هستند.

 

 

آکواریوم کی ال سی سی 1 - آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور مالزی

 

 

ساعات کار آکواریوم کی ال سی سی مالزی

ساعات کار این مجموعه تفریحی 10:00 صبح تا 20:00 (8 شب) است. آخرین سری پذیرش بازدید کنندگان ساعت 19:00 (7 عصر) می باشد.

قیمت بلیط

ورودی آکواریوم کوالالامپور برای سنین مختلف متغیر و به صورت زیر است.

بزرگسالان:  64 رینگیت.

 بچه ها (3- 12 سال): 53  رینگیت.

کودکان (0 – 2 سال): رایگان.

موقعیت

مالزی، مرکز شهر کوالالامپور، نزدیک مرکز خرید سوریا کی ال سی سی و برج های دوقلوی پتروناس.دایرکتوری سایت و مشاغل ایران

 از ابتدای سال 1398  کل بازدید این مطلب :  6   ، بازدید امروز :  1 و بازدید کل مطالب سایت  86,804 مرتبه  بوده است

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید