اماکن تاریخی نروژ

کن تاریخی نروژ
در ادامه با سایت roomaco.com همراه باشید تا با اماکن تاریخی نروژ بیشتر آشنا بشیم .
موزه دانشگاه ترومسو

موزه دانشگاه ترومسو - اماکن تاریخی نروژ

موزه دانشگاه ترومسو یک مکان عالی برای آغاز تور مسافرتی شماست و می‌تواند جذابیت زیادی برای شما داشته باشد. در کنار حقایق جذاب و شگفت انگیز، تمرکز بر روی مردم محلی منطقه و کاشف معروف یوهان آدریان جاکوبسن، این موزه همچنین جاذبه توریستی برتر نروژ یعنی شفق شمالی را به خوبی به تصویر می‌کشد.

کلیسای Elverhøy

کلیسای الورهوی - اماکن تاریخی نروژ

در غرب شهر ترومسو کلیسای زیبایی قرار دارد که با نام کلیسای Elverhøy شناخته شده و مشهور است. این کلیسا در سال ۱۸۰۳ ساخته شده است. این ساختار چوبی قرمز رنگ در ابتدا در موقعیت کلیسای جامع شهر واقع شده بود اما در سال ۱۸۶۱ به مکان دیگری منتقل شد و دوباره ۱۰۰ سال دیگر به موقعیت فعلی خود در ترومسو برگردانده شد. ویژگی های داخلی قابل توجه شامل محراب و Madonna قرون وسطی حک شده بر روی چوب است.

کلیسای جامع Arctic

کلیسای جامع ارکیتکت - اماکن تاریخی نروژ

قبل از پل ترومسو در سرزمین اصلی یک کلیسای زیبا قرار دارد که با عنوان Arctic Cathedral شناخته شده است. این نمونه برجسته از معماری مدرن جسورانه در سرتاسر نروژ رایج است و توسط فردی به نام Jan Inge Hovig در سال ۱۹۶۵ طراحی شده است.

کلیسای جامع ترومسو

کلیسای جامع ترومسو - اماکن تاریخی نروژ

کلیسای جامع ترومسو در جنوب غربی اسکله اصلی در مرکز شهرستان واقع شده و در سال ۱۸۶۱ ساخته شده است. محراب چوبی کلیسا،کپی دیدنی و جذاب از رستاخیز آدولف Tidemand است. دیگر ویژگی‌های مهم این کلیسا شامل پنجره‌های بزرگ شیشه ای رنگی در مقابل کلیساست که توسط فردی به نام Gustav Vigeland طراحی شده و در سال ۱۹۶۰ نصب شده است.

مرکز علوم شمال نروژ

مرکز علوم شمال نروژ - اماکن تاریخی نروژ

مرکز علوم شمال نروژ به بازدید کنندگان اجازه می‌دهد نگاه نزدیک و هیجان انگیزی به شفق شمالی نروژ داشته باشند. علاوه بر این، مرکز علوم شمال نروژ به بازدید کنندگان اجازه می‌دهد پدیده‌های منطقه‌ای را مورد کاوش قرار دهند.

موزه Polaria

موزه پولاریا - اماکن تاریخی نروژ

زمانی که به ترومسو سفر می‌کنید نباید بازدید از Polaria را از دست بدهید. این موزه زیبا و منحصر به فرد به هر چیزی که مربوط به قطب شمال باشد اختصاص داده شده است.این موزه تنها چند دقیقه از مرکز ترومسو فاصله دارد و می‌تواند زیبایی‌های بی نظیری در اختیار بازدید کنندگان قرار دهد. نمایشگاه‌های مبتنی بر دانش و سینمای پانورامایی که حیات وحش قطب شمال را به تصویر می‌کشد می‌تواند برای افراد جذاب باشد.

خانه Skansen

خانه اسکانسن - اماکن تاریخی نروژ

Skansen قدیمی ترین خانه در ترومسوست. پایه‌های این بنا که حتی قدیمی تر از این ساختمان زیبا و خانه‌های کوچک‌تر اطراف آن است، باقی مانده ای از قرون وسطی محسوب می‌شود و قدمت آن به قرن سیزدهم بر می‌گردد.

روستای Hella

روستای هیلا - اماکن تاریخی نروژ

در بیست مایلی جنوب ترومسو در سمت شرقی جزیره Kvaløy روستایی با نام Hella قرار دارد که در آن موزه روبازی وجود دارد. زمانی که به این منطقه سفر می‌کنید بهتر است سری به ابشار Kvinnafossen بزنید که بین Leikanger و Hellaواقع شده است. این ابشار در طول بهار جذابیت خاصی خواهد داشت.

  • “راهنمای اقامت ، تحصیل ، سفر و زندگی در دیگر کشورها


روماکو | دایرکتوری سایت های ایرانی | دایرکتوری مشاغل | بازاریابی محصولات شما5 / 1 / 262,122

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید