اماکن تاریخی نیوزلند

کن تاریخی نیوزلند
اگر فیلم های ارباب حلقه ها و هابیت را دیده باشید حتما روستای Hobbiton را می شناسید. روستایی رویایی و زیبا که فقط آن را در فیلم ها تصور می کنید اما سفری به نیوزیلند داشته باشید تا در واقعیت با این روستا روبرو شوید.
در نیوزلند و تنها به فاصله ۲ ساعت با شهرستان های بزرگ یکی از جاذبه های گردشگری نیوزلند را می بینیم که بسیار پر طرفدار است بخصوص برای علاقه مندان به سریال ارباب حلقه ها و هابیت که می توانند اکنون محیط این فیلم تخیلی را در دنیای واقعی ببینند.

اماکن تاریخی نیوزلند - اماکن تاریخی نیوزلند

این روستای منحصر به فرد در نیوزلند ، روستای Matamata نام دارد و به خاطر شباهت زیاد به روستای Hobbiton ،سالیانه تعداد زیادی از طرفداران این فیلم ها به آن سر میزنند.

برج آسمان Sky Tower

برج آسمان اکلند - اماکن تاریخی نیوزلند

‏‏‏برج آسمان یک برج مخابراتی، مشاهداتی است که در بزرگترین شهر نیوزیلند واقع شده است. با ارتفاع 328 متری، این برج بلندترین سازه در نوع خود در نیمکره ی جنوبی محسوب می شود و تبدیل به یکی از اجزای نمادین خط آسمان شهر آکلند شده است. از این برج امکان مشاهده تا فاصله ی 80 کیلومتر دورتر فراهم شده، همچنین می توانید در رستوران گردان آن غذا میل کرده و از مناظر شگفت انگیز اطراف لذت ببرید.

معماری آرت دکو شهر ناپیر Napier Art Deco

معماری آرت دکو شهر ناپیر - اماکن تاریخی نیوزلند

ناپیر شهری کوچک در خلیج هاوکه Hawke’s Bay در سواحل شرقی جزیره ی شمالی بوده و به خاطر معماری چشم نواز خود به سبک آرت دکو بسیار مشهور است. بیشتر قسمت های شهر ناپیر در زلزله ی سال 1931 نابود شد. از آنجا که دوره ی بازسازی با دوران کوتاه مدت آرت دکو همراه شده بود، معماری این شهر به طرز چشمگیری با معماری هر شهر دیگری در دنیا متفاوت است. فوریه ی هر سال گردشگران زیادی برای شرکت در هفته ی آرت دکو که اختصاص به این سبک، ماشین های قدیمی، پیک نیک و مسابقات جعبه های صابون دارد، شرکت می کنند.روماکو | دایرکتوری سایت های ایرانی | دایرکتوری مشاغل | بازاریابی محصولات شما15 / 1 / 296,568

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید