اماکن تفریحی پایتخت آرژانتین

کن تفریحی پایتخت آرژانتین
شهر خودمختار بوئنوس آیرس، پایتخت و بزرگترین شهر آرژانتین و بعد از سائو پائولو، بزرگترین کلان شهر آمریکای جنوبی است. این شهر در ساحل جنوبی شرقی قاره آمریکای جنوبی واقع شده است. جمعیت این شهر حدود 13 میلیون نفر است. بوئنوس آیرس میزبان المپیک تابستانی جوانان در سال 2018 خواهد بود. در این مطلب به مراکز گردشگری پایتخت کشور آرژانتین می پردازیم.

 فرودگاه بین المللی Ministro Pistarini

فرودگاه بین المللی Ministro Pistarini - اماکن تفریحی پایتخت آرژانتین

فرودگاه بین المللی Ministro Pistarini که در حومه ازیزا واقع شده و اغلب ازیزا نامیده می شود، فرودگاه اصلی آن است. زبان رسمی آن اسپانیایی است و اغلب در بوئنوس آیرس به این زبان صحبت می شود.

باغ وحش بوینوس آیرس

باغ وحش بوئنوس آیرس - اماکن تفریحی پایتخت آرژانتین

 

باغ وحش بوئنوس آیرس مجموعه ای بزرگ از انواع و اقسام حیوانات دارد. این باغ وحش مکان خوبی برای مشاهده حیات وحش آرژانتین است. گردشگران می توانند به حیوانات غذا بدهند و از تماشای آنها لذت ببرند.

فیلمی از باغ وحش بوینوس آیرس آرژانتین

باغ های گیاه شناسی

باغ های گیاه شناسی - اماکن تفریحی پایتخت آرژانتین

باغ های گیاهشناسی در بوئنوس مراکزی برای کشف گونه های مختلف گیاهان هستند و حتماً باید آنها را کشف کنید. در این باغ ها گردشگران با گونه های نادر گیاهی آشنا می شوند و نحوه رشد و پرورش گیاهان بزرگ در خانه را یاد می گیرند.

تئاتر کولون

تئاتر کولون - اماکن تفریحی پایتخت آرژانتین

تئاتر کولون بزرگترین سالن اپرای آمریکای جنوبی است. در این سالن بزرگ نمایش های هنری متعددی انجام می شود. اکنون بیش از یک قرن از رویدادهای تاریخی در این سالن می گذرد و به همین دلیل این سالن میراث مهم آرژانتین محسوب می شود. معماری سبک ایتالیایی آن نیز بسیار جذاب است و گردشگران را به خود جذب می کند. ظرفیت این سالن حدود 2000 نفر است.

ساختمان خانه فرهنگ (Casa de Cultura)

ساختمان خانه فرهنگ - اماکن تفریحی پایتخت آرژانتین

ساختمان خانه فرهنگ (Casa de Cultura) یک سازه تاریخی است که به افتخار روزنامه مشهور La Prensa حفظ شده است. رنگ آن خاکستری است و از جنس سنگ گرانیت است.

پالاچیو دو گوبیرنو 

پالاچیو دو گوبیرنو - اماکن تفریحی پایتخت آرژانتین

پالاچیو دو گوبیرنو زمانی یک قصر بود، ولی تبدیل به تالار شهر بوئنوس آیرس شده است. این ساختمان مرکز مدیریت و اداره همه مسائل مربوط به این شهر است.

 لا کازا روسادا

لا کازا روسادا، - اماکن تفریحی پایتخت آرژانتین

لا کازا روسادا، یک سازه باستانی مشهور در بوئنوس آیرس است و در حال حاضر محل سکونت رئیس جمهور آرژانتین است. با آنکه در قرن شانزدهم ساخته شده است، ولی بازسازی های زیادی در طول سال ها روی آن صورت گرفته است و نمای بیرونی آن رنگ صورتی دارد که باعث شده به آن خانه صورتی بگویند. داخل آن موزه ای دارد که کاردستی های مختلفی از بخش های مختلف آرژانتین به نمایش گذاشته شده است.

لونا پارک

لونا پارک - اماکن تفریحی پایتخت آرژانتین

لونا پارک بوئنوس آیرس در تقاطع خیابان های کورینتز و بوچارد، در شرق این شهر و در نزدیکی پوئرتو مادرو واقع شده است. این پارک بجای یک شهربازی با همین نام ساخته شد و بخاطر میزبانی رویدادهای ورزشی (اغلب بوکس) و کنسرت معروف است.

سواحل شنی سفید

شنی سفید - اماکن تفریحی پایتخت آرژانتین

بوئنوس آیرس سواحل شنی سفید و زیبایی دارد و مردم از آفتاب داغ آن استفاده نموده و در اقیانوس خنک آن شنا و آب تنی می کنند، موج سواری می کنند و در اقیانوس قایق سواری می کنند. گردشگران می توانند در آبهای ساحلی غواصی کنند و حیات زیرآبی زیبای آن را تجربه کنند.

مجسمه فلورالیس جنریکا

مجسمه فلورالیس جنریکا - اماکن تفریحی پایتخت آرژانتین

مجسمه فلورالیس جنریکا، مجسمه ای از جنس فولاد و آلومینیوم است که هدیه معمار آرژانتینی ادواردو کاتالانو به شهر بوئنوس آیرس است. این مجسمه در سال 2002 ساخته شد که شب ها گلبرگ هایش بسته می شود و صبح باز می شود. البته مکانیسم آن فعلاً غیرفعال شده است.

تسهیلات پذیرایی

تسهیلات پذیرایی - اماکن تفریحی پایتخت آرژانتین

تسهیلات پذیرایی و هتل ها و اقامتگاه ها در شهر و در ساحل فراوانند. ویلاها، آپارتمان ها و مهمانسراها به گردشگران خدمات خوبی می دهند و مهمان نوازی آنها مشهور است. آشپزی و غذاهای خوشمزه آرژانتینی و مراکز اسپا و آبگرم را حتماً امتحان کنید.دایرکتوری سایت و مشاغل ایران

 از ابتدای سال 1398  کل بازدید این مطلب :  4   ، بازدید امروز :  1 و بازدید کل مطالب سایت  92,051 مرتبه  بوده است

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید