بازار میونگ دونگ سئول کره جنوبی

در هر شهری محله‌ای وجود دارد که نسبت به سایر نقاط شهر حال و هوای پرنشاط‌تری دارد و زندگی بیشتر در آن در جریان است. برای بازدید از چنین محلی در سئول کره جنوبی می‌توانید به بازار میونگ دونگ سئول بروید، این خیابان که یکی از اصلی‌ترین خیابان‌ها برای خرید در سئول محسوب می‌شود، با مغازه‌های رنگارنگ و متنوع به یکی از جذاب‌ترین دیدنی های کره جنوبی نیز تبدیل شده است.

 

 

 

 

درباره بازار میونگ دونگ سئول

«میونگ دونگ» (Myeong dong) یکی از شلوغ‌ترین نواحی سئول و مهم‌ ترین مراکز خرید در کره جنوبی به شمار می‌رود و روزانه حدود ۱ میلیون عابر و مشتری از آن عبور می‌کنند. بازار میونگ دونگ در قلب سئول قرار دارد و تاریخ پر فراز و نشیب روزگار مدرن کره را دیده است. برای بازدیدکنندگان خارجی، اینجا یک منطقه خرید خیره کننده با تعداد بی‌شماری مغازه و رستوران محسوب می‌شود. فروشگاه‌های معروف لوته، شین سگائه، مراکز خرید نان اسکوار، م پلازا و بی‌شمار مغازه‌های کنار خیابانی و همینطور رستوران‌های محلی، کافه‌ها و دوره گردها را می‌توانید در این محل خرید بزرگ پیدا کنید.

 

 

 

 

دو دیپارتمنت استور اصلی و تعدادی مرکز خرید طبقاتی در طول خیابان میونگ دونگ قرار دارند. فروشگاه‌های لباس و لوازم آرایش در هر گوشه به چشم می‌خورند و دکه‌های خیابانی در این میان با اسنک‌های خوشمزه، لباس‌های ارزان یا اکسسوار جذاب جمعیت را به سمت خود می‌کشند. به خاطر گردشگران بین‌المللی، فروشندگان به زبان‌های خارجی و به ویژه انگلیسی و ژاپنی مشغول به کارگیری مهارت‌های خود هستند. سیستم حمل و نقل منطقه بسیار عالی بوده و حتی برای کسانی که با شهر آشنایی زیادی ندارند نیز دسترسی به این قسمت بسیار راحت است.

 

 

 

 

هزاران برند در بازار میونگ دونگ به فروش می‌رسند. دو دیپارتمنت استور اصلی بیشتر به فروش برندهای لوکس اختصاص یافته‌اند اما در مراکز خرید طبقاتی می‌توانید برند‌های ارزان‌ترین را نیز پیدا کنید. کالاهای خیلی ارزان‌ را نیز می‌توانید در دکه‌ها بیابید. تمام برندهای لوازم آرایشی کره جنوبی در بازار میونگ دونگ شعبه دارند؛ تقریباً ۱۰۰۰ فروشگاه لوازم آرایشی و صدها مغازه مراقبت‌های زیبایی و پوستی را می‌توان در اینجا پیدا کرد. اکثر فروشندگان در این حوزه توانایی صحبت به چند زبان خارجی (در سطح‌های متفاوت) را دارند که تجربه خرید برای بازدیدکنندگان بین‌المللی را بهتر می‌کند.

=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید
    ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است