بین الحرمین کربلا عراق

بین الحرمین جایی است که عاشقان زیادی را سمت خود می‌کشد، مکانی که به هر طرف آن بنگرید هر بار دل و جانتان به لرزه می‌افتد. این مکان جایگاه تمام مقدسات شیعیانی ا‌ست که بی‌قرار به دنبال آرامش هستند.

بین الحرمین کجاست؟

بین الحرمین را حد فاصل ضریح مقدس امام حسین(ع) و حضرت عباس می‌گویند. مسیری که از این حرم تا آن حرم دنیایی حرف دارد و مانند عاشقی سرگردان به هر سو که بروید مراد دلتان را برآورده می‌کند.

از طرفی درب حرم مطهر امام حسین(ع) خود نمایی می‌کند و از یک طرف دیگر آستان منزه حضرت عباس. در نگاهی تل زینبیه را می‌بینید و در نگاهی دیگر مقام حضرت علی اکبر و حضرت علی اصغر به چشم می‌آید.

کف العباس یمنی و کف العباس یسری در نقطه‌ای دیگر از بین الحرمین نمایان می‌شود و در جایی دیگر خیمه‌گاه اهل بیت حسین(ع). روزی این مکان شاهد بزرگترین اتفاق تاریخی بوده است و در روز عاشورا میدان جنگی در آن‌جا بر پا شده بود، همان روزی که سوگ بزرگی را از غم شهادت مظلومانه امام سوم شیعیان در دل‌ها نشانده است.

از درب شرقی حرم مطهر امام حسین(ع) می‌توانید وارد بین الحرمین شوید و این مسیر را عاشقانه طی کنید تا به حرم حضرت ابوالفضل عباس برسید. این دو بارگاه حدود 378 متر با هم فاصله دارند که با فاصله بین صفا و مروه برابر است.

پیشنهاد می‌کنیم در سفر به عراق از دیگر دیدنی های آن همچون حرم امام حسین(ع)، حرم حضرت عباس (ع)، تل زینبیه، نهر علقمه و خیمه گاه امام حسین (ع) بازدید و زیارت کنید تا لذت سفرتان در شهرهای مذهبی عراق چندین برابر شود.

=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید
    ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است