بین الحرمین کربلا عراق

الحرمین جایی است که عاشقان زیادی را سمت خود می‌کشد، مکانی که به هر طرف آن بنگرید هر بار دل و جانتان به لرزه می‌افتد. این مکان جایگاه تمام مقدسات شیعیانی ا‌ست که بی‌قرار به دنبال آرامش هستند.

بین الحرمین 1 - بین الحرمین کربلا عراق

بین الحرمین کجاست؟

بین الحرمین را حد فاصل ضریح مقدس امام حسین(ع) و حضرت عباس می‌گویند. مسیری که از این حرم تا آن حرم دنیایی حرف دارد و مانند عاشقی سرگردان به هر سو که بروید مراد دلتان را برآورده می‌کند.

بین الحرمین 2 - بین الحرمین کربلا عراق

از طرفی درب حرم مطهر امام حسین(ع) خود نمایی می‌کند و از یک طرف دیگر آستان منزه حضرت عباس. در نگاهی تل زینبیه را می‌بینید و در نگاهی دیگر مقام حضرت علی اکبر و حضرت علی اصغر به چشم می‌آید.

بین الحرمین 3 - بین الحرمین کربلا عراق

کف العباس یمنی و کف العباس یسری در نقطه‌ای دیگر از بین الحرمین نمایان می‌شود و در جایی دیگر خیمه‌گاه اهل بیت حسین(ع). روزی این مکان شاهد بزرگترین اتفاق تاریخی بوده است و در روز عاشورا میدان جنگی در آن‌جا بر پا شده بود، همان روزی که سوگ بزرگی را از غم شهادت مظلومانه امام سوم شیعیان در دل‌ها نشانده است.

بین الحرمین 5 - بین الحرمین کربلا عراق

از درب شرقی حرم مطهر امام حسین(ع) می‌توانید وارد بین الحرمین شوید و این مسیر را عاشقانه طی کنید تا به حرم حضرت ابوالفضل عباس برسید. این دو بارگاه حدود 378 متر با هم فاصله دارند که با فاصله بین صفا و مروه برابر است.

بین الحرمین 6 - بین الحرمین کربلا عراق

پیشنهاد می‌کنیم در سفر به عراق از دیگر دیدنی های آن همچون حرم امام حسین(ع)، حرم حضرت عباس (ع)، تل زینبیه، نهر علقمه و خیمه گاه امام حسین (ع) بازدید و زیارت کنید تا لذت سفرتان در شهرهای مذهبی عراق چندین برابر شود.روماکو | دایرکتوری سایت های ایرانی | دایرکتوری مشاغل | بازاریابی محصولات شما326 / 1 / 308,482

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید