جزیره نور شارجه امارات

در کشور امارات متحده عربی برای مبارزه با آب و هوای خشک بیابانی پروژه‌های بسیاری را برای ایجاد فضای سبز و هوای تازه اجرا کردند، مانند پارک زعبیل، پارک معجزه و آبنمای دبی که پروژه‌های بسیار مناسب، زیبا و موفقیت آمیزی در این زمینه بود. اما یکی از این پروژه‌ها با نام جزیره نور در شهر شارجه کشور امارات اجرا شد، که در واقع یک پارک عمومی در کنار ساحل است.

 

 

 

شارجه شهر تاریخی کشور امارات است که در آن موزه‌های دیدنی زیادی وجود دارد، اما اگر می‌خواهید اوقاتی را در آرامش سپری کنید و از خلوت خود در محوطه‌ای زیبا لذت ببرید، پارک نور یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید انتخاب کنید.

 

 

 

 

تاریخچه جزیره نور شارجه

جزیره النور یکی از جاذبه‌های گردشگری جذاب و دیدنی در شارجه است که توسط توسط اداره سرمایه گذاری و توسعه شارجه (Shurooq) ساخته شده است. این مکان تنها جزیره در جهان عرب است که طبیعت ، هنر و سرگرمی را در یک محل جای داده است. جزیره نور در زمینی به مساحت ۴۵۴۷۰ مترمربع دنواحی خالد در شارجه ساخته شده است. در این جزیره انواع پروانه‌های عجیب، مجسمه های هنری، باغ‌های دیدنی، روشنایی‌های جادویی و گنجینه‌های ادبی و… قرار دارند.

 

 

 

 

جالب است بدانید که این جزیره با مجسمه‌های زیبا و آثار هنری مدرن تزئین شده است که این تزئینات توسط مشهورترین هنرمندان جهان ساخته شده‌اند. اما مهم‌ترین و دیدنی‌ترین قسمت جزیره نور، خانه‌ی پروانه‌هاست که هم سازه‌ی زیبایی دارد و هم داخل آن از پانصد گونه مختلف از پروانه‌های رنگارنگ نگهداری می‌شود، که ساعت‌ها می‌توانند شما را مشغول و سرگرم تماشای خود کنند.

 

 

 

 

سازه‌ی مکعبی شکل و شیشه‌ای خانه‌ی پروانه‌ها در این جزیره با پوسته‌ای طلایی رنگ و زیبا مزین شده است، و وقتی شما از خیابان کورنیش شارجه می‌خواهید وارد جزیره نور شوید، پس از گذر از یک پل عابر پیاده، نمای زیبای این خانه را خواهید دید. خانه‌ی پروانه‌ها با دیزاینی که دور آن فراگرفته است و شکل مکعب مستطیل شیشه‌ای را در عین سادگی تغییر پیچیده‌ای داده است، یکی از دلیل جذب گردشگران برای بازدید از جزیره نور محسوب می‌شود.

=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید
    ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است