حمل و نقل عمومی در هلند

حمل و نقل عمومی در هلند
برای آشنایی با حمل و نقل عمومی کشور هلند در ادامه با سایت roomaco.com همراه باشید .تا با حمل و نقل عمومی در هلند بیشتر آشنا بشیم .
تراموا

سیستم توراموای آمستردام بسیار مناسب و خاص است که به رنگ‌های سفیدو آبی موجود است. تراموای آمستردام دارای یک زنگ معروف است که برای مطلع کردن عابران پیاده و دیگر وسیله‌ها از وجود خود استفاده می‌شود. تراموا یکی از سریع‌ترین وسیله‌ها برای رسیدن به مرکز شهر است.
مترو

۴ خط مترو آمستردام از مرکز به حومه شهر کشیده شده و سریع‌ترین راه برای رسیدن به محله‌هایی مانند Bijlmer، Amstelveen، Diemen است. برای آگاهی از اطلاعات مترو آمستردام اپلیکیشن 9292 را دانلود کنید.
اتوبوس

سیستم اتوبوس شهر آمستردام بسیار گسترده است و تمامی محله‌ها و دیگر نقاط شهر را به یکدیگر وصل می‌کند. باید دقت داشته باشید که دیگر امکان پرداخت کرایه اتوبوس به صورت نقد وجود ندارد. شما می‌توانید از کارت اعتباری یا کارت‌های تخفیف متعدد شهر آمستردام استفاده کنید. اطلاعات مربوط به سیستم اتوبوس آمستردام در اپ 9292 موجود است.
قایق

قایق‌های آمستردام به صورت رایگان عابرین و موتور سواران را از رودخانه IJ عبور می‌دهند. شما می‌توانید این قایق‌ها را به راحتی  در پشت ایستگاه مرکزی آمستردام پیدا کنید. قایق‌ها سریع و راحت هستند.
دوچرخه

دوچرخه سواری در آمستردام بسیار لذت بخش، کارآمد و راحت است، مانند تمامی محلی‌ها که از دوچرخه استفاده می‌کنند. دوچرخه در آمستردام به دلیل وجود مسیر‌های مخصوص دوچرخه و زمین تخت به راحتی قابل استفاده و امن است. قبل از اینکه دوچرخه‌ای را کرایه کنید دستور‌العمل استفاده از آن را بخوانید و همیشه دوچرخه را قفل کنید.

تاکسی

  • “راهنمای اقامت ، تحصیل ، سفر و زندگی در دیگر کشورها”
=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید
    ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است