خیابان شمالی ایروان ارمنستان

در خیابان شمالی ایروان یا همان نورث اونیو، نبض شهر را لمس نمایید، پیاده رویی مدرن که سراسرش از عابرپیاده های پرشور و هیجان پر شده است. این خیابان با طول 450 متری و عرض 27 متری در سال 2007 افتتاح گردیده و ساختمان هایی لوکس چند طبقه ای، فروشگاه هایی بی انتها، کافه ها، رستوران ها و کلوب های شبانه دوست داشتنی و جذابی را در دل خود جای داده است.

خیابان شمالی اگر چه قسمتی برای تردد اتومبیل‌ها دارد ولی مخصوص عبور و مرور عابر پیاده است. این خیابان راهی پیوسته بین ساختمان اپرای ایروان و میدان استقلال دارد و این دو مکان را بهم متصل می‌کند.

بلوار شمالی بزرگ را به سبک معماری ارمنی و روسی که از جنگ جهانی اول به یادگار مانده، طراحی کردند. اگر می‌خواهید به ارمنستان و شهر ایروان سفر کنید زمانی را برای وقت گذرانی در نورث اونیو بگذارید.

در این خیابان فرهنگ مردم ارمنی را می‌توانید مشاهده کنید، به رستوران‌ها بروید تا با خوراکی‌های خوشمزه ارمنی آشنا شوید. به کافه‌ها بروید و به موسیقی زنده‌ی خیابانی گوش بسپارید.

از هتل‌های مجلل و خانه‌های زیبا در این خیابان دیدن کنید و معماری زیبای آن‌ها را لمس کنید. شام‌های رمانتیک، قرارهای عاشقانه و پیاده روی در کنار عزیزانتان قدم به قدم و شانه به شانه را در خیابان شمالی تجربه کنید. نگران کودکان خود نباشید و آن‌ها را به مرکزهای نگهداری کودکان که در نورث اونیو وجود دارد، بسپارید.

=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید
    ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است