دریاچه های ایالت نوادا امریکا

دریاچه های ایالت نوادا امریکا
برای کسانی که به طبیعت علاقمند هستند دریاچه های ایالت نوادا می تواند مکان های جالبی برای بازدید باشد. در این پست به معرفی برخی از این دریاچه ها می پردازیم:

دریاچه تاهو (Lake Tahoe)

دریاچه تاهو

دریاچه آب شیرین دو میلیون ساله تاهو در کوه های Sierra نودا و نیمی از آن نیز در کالیفرنیا واقع شده است. این دریاچه آبی روشن که در بین کوه ها احاطه شده است با ۲۲ مایل طول، دومین دریاچه عمیق ایالت متحده امریکا می باشد. این دریاچه مکان مناسبی برای قایق سواری، ماهیگیری، اسکی روی آب، دوچرخه سواری در کوهستان و پیاده روی از جمله تفریحات مردم در این دریاچه می باشد. در این دریاچه ماهی هایی مثل قزل آلای رنگین کمان، سالمون، قزل آلای قهوه ای و … وجود دارد.

دریاچه مید (Lake Mead)

دریاچه مید

یکی از راه های آسان برای دیدن دریاچه مید قایق سواری است، گرچه حتی بازدید دریاچه از ساحل و جاده های اطراف نیز بسیار دیدنی و جذاب است. دریاچه مید بزرگترین ذخیره آبی در ایالات متحده می باشد و طول آن ۱۱۲ مایل است. این دریاچه در کمتر از ۳۰ مایلی مرکز لاس وگاس قرار دارد. کشتی تفریحی در اطراف دریاچه مکان مناسبی برای عکاسی و دیدن مناظر زیبا می باشد. رودخانه کلورادو (Colorado) به این دریاچه جریان دارد.

دریاچه هرم (Pyramid Lake)

دریاچه هرم

یکی دیگر از منابع طبیعی که در بین دریاچه های نودا مشهور است دریاچه هرم می باشد. این دریاچه یکی از زیباترین دریاچه های ایالت متحده به شمار می رود که در ۳۳ مایلی شمال شرقی Sparks و ۱۶ مایلی شمال بزرگراه بین ایالتی در نودا قرار دارد و توسط یک قبیله بومی امریکا اداره می شود. دریاچه بین کوه های پر زرق و برق  و آسمان آبی خودنمایی می کند. در این دریاچه تفریحاتی مانند پیاده روی، ماهیگیری و تماشای حیات وحش رواج دارد.
این دریاچه ها می تواند مکان های دیدنی و جذابی برای کسانی که قصد سفر و بازدید از برخی نقاط امریکا را دارند باشد.

Logo roomaco

روماکو بازاریاب آنلاین شماست
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.
با کمترین هزینه و در کمترین زمان در صفحه اول گوگل باشید!
از اینجا شروع کنید

نظرات

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید
    ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است