غذا در فیلیپین

در فیلیپین
در کشور فیلیپین از دست چپ استفاده نکنید، با دست راست غذا بخورید و از دست راست برای برداشتن یا حرکت دادن غذا استفاده کنید. طبق این سنت که برگرفته از قوانین اسلامی است دست چپ ناپاک تلقی می‌شود. این قاعده در اکثر کشورهای مسلمان ازجمله کشورهای خاورمیانه و آفریقا رایج است.در ادامه با سایت roomaco.com همراه باشید تا با غذا در فیلیپین بیشتر آشنا بشیم .

هالو هالو (Halo-halo)

هالو هالو - غذا در فیلیپین

خیابان های مانیلا در تابستان، پر از این دسر خوشرنگ فیلیپینی می شوند. در این دسر از شیر و میوه های تازه به همراه بستنی استفاده می شود. هالو هالوی فیلیپینی با لوبیا، ژل نارگیل، سیب زمینی بنفش، میوه های تازه و بستنی تهیه می شود. این دسر به دلیل ترکیب مواد متفاوت، طعمی منحصر به فرد دارد که یا شما را عاشق خودش می کند یا از آن متنفر می شوید! در هر صورت، ظاهر این دسر آنقدری خوش رنگ و لعاب است که به یک بار امتحان کردنش می ارزد.

کینیلا (Kinilaw)

کینیلا - غذا در فیلیپین

این غذای ساده اما محبوب فیلیپینی از ترکیب ماهی، پیاز، سیر، زنجبیل، گوجه فرنگی و چیلی در کمی سرکه ی نارگیل و آب مرکبات درست می شود. در بعضی از مناطق، ماهی این غذا در مایعی از کرم نارگیل خوابانده می شود. در سفرتان به مانیلا حتما این غذای سوپ مانند را به صورت داغ امتحان کنید و از طعم ماهی و سبزیجات تازه ی آن لذت ببرید.

کاره کاره (Kare-kare)

کاره کاره - غذا در فیلیپین

کاره کاره نوعی غذای سوپی است که از گوشت دم گاو، ترب چینی، سبزی دایکون و بادمجان در سس بادام زمینی که از گیاه آناتو و کره بادام زمینی تهیه می شود، پخته می شود. کاره کاره یکی از آن غذاهایی است که در سفرتان به فیلیپین بهتر است امتحانش کنید و این شانس را به آن بدهید که از غذاهای محبوبتان بشود! این غذای هوس برانگیز به همراه برنج و میگو سرو می شود.

بوکو (Buko)

بوکو - غذا در فیلیپین

بوکو نوعی پای فیلیپینی است که تا حد زیادی به کاستارد شباهت دارد. کرم این پای کمی سنگین تر از کاستارد است و در آن از خامه استفاده نمی شود. روی این دسر شیرین، ترد و داخل آن نرم است. میزان تردی رویه ی آن یکی از ویژگی هایی است که یک بوکو ی خوب را تعریف می کند. در سفر به مانیلا می توانید بهترین نوع این دسر هیجان انگیز را در کافه ی وایلد فلور امتحان کنید.

  • “راهنمای اقامت ، تحصیل ، سفر و زندگی در دیگر کشورها


روماکو | دایرکتوری سایت های ایرانی | دایرکتوری مشاغل | بازاریابی محصولات شما13 / 1 / 298,293

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید