غذا در مالدیو

در مالدیو
غذاهای محلی مالدیو بر پایه ی ماهی، نارگیل و نشاسته است. مالدیوی ها نسل به نسل خوراک اصیلی که متناسب با طبیعت استوایی کشور است را حفظ کرده اند. وقتی صحبت از غذا درست کردن با ماهی می شود، مالدیو حرف اول را می زند. بر سر میزها، کاری های تند محبوب همه هستند. اگر بگوییم خوردن غذا در مالدیو، خود بعنوان یکی از محبوب ترین تفریحات مالدیو نزد گردشگران محسوب می شود، اغراق نکرده ایم.
ماس هونی
ماس هونی - غذا در مالدیو

ماس هونی یکی از صبحانه های معروف مالدیو است. مواد اولیه آن ماهی دودی ، پیاز و نارگیل می باشد که با اویه های مخصوص طبخ می شود. این غذای بسیار لذیذ را از دست ندهید و هر وقت به مالدیو سفر کردید حتما ماس هونی را امتحان کنید.

فیهونو ماس
فیهونو ماس - غذا در مالدیو

مواد اولیه این غذا ماهی دریایی می باشد ، به این صورت که ماهی را کباب می کنند و در سس فلفل قرمز می خوابانند و سرو می کنند.

بامبوکی لو هیتی
بامبوکی لو هیتی - غذا در مالدیو

بامبوکی لو هیتی یک میان وعده است. در واقع این میان وعده یک نوع نان ویژه است که با ادویه کاری و میوه های تازه فرآوری شده در ماهیتابه سرخ می کنند.

کیمیا
کیمیا - غذا در مالدیو

این غذا با ماهی درست می شود به این صورت که ماهی را به صورت رول شده در می آورند و تا جایی که امکان دارد سرخ می کنند.

کولی بورکیبا
کولی بورکیبا - غذا در مالدیو

غذای کولی بورکیبا مواد اولیش همان ماهی است که با ادویه تند به شکل کیک طبخ می شود که جزو غذاهای معروف مالدیو می باشد.روماکو | دایرکتوری سایت های ایرانی | دایرکتوری مشاغل | بازاریابی محصولات شما17 / 1 / 298,293

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید