قصر پاولوفسک سنت پترزبورگ روسیه

سنت پترزبورگ یکی از زیباترین شهرهای دنیا است که از گنجینه های تمدن بشری محسوب می شود که یکی از این گنجینه ها قصر پاولوفسک (Pavlovsk) نام دارد.

قصر پاولوفسک سنت پترزبورگ یکی از جاهای دیدنی سنت پترزبورگ می باشد که در حومه­ ی شهر سنت پترزبورگ قرار دارد که در گذشته به دلیل طبیعت بسیار زیبا، محل شکار و استراحت خانواده ­ی تزارها بود. این قصر با مساحت ۶۰۰ هکتار بعنوان یکی از جاذبه های گردشگری روسیه محسوب می شود .در سال ۱۷۷۷ کاترین کبیر این منطقه را به همراه قصر کوچکی به پسر خود، پاول اول هدیه نمود و از آن پس این قصر به محل زندگی پاول و خانواده ­اش اختصاص یافت و به همین دلیل این قصر را پاولوفسک می­ نامند.

 

 

 

 

معماری قصر پاولوفسک سنت پترزبورگ

پارک پاولوفسک به سبک­ های مختلف فرانسوی، انگلیسی و ایتالیایی ساخته شده است و طی سال­ های ۱۷۸۲ تا ۱۷۸۶ این قصر توسعه یافته و با سبک معماری کلاسیک روس تزئین گردید. اکثر ساختمان­ های این قصر با گنبدهای زیبا تزئین شده ­اند و قصر به دو نیمه ­ی خانم ها و آقایان تقسیم شده است که این سبک زیبایی خاصی را به این مکان بخشیده است.درون قصر از اتاق ­های مختلف، دفتر کار، گالری نقاشی و کلیسای خانواده ­ی تزار تشکیل شده است.

 

 

 

 

در سال ۱۸۰۳ قصر پاول در آتش سوخت و پس از آن دوباره توسط وارانیخین (معمار روسی) بازسازی شد.شهر پاولوفسک در سال ۱۸۳۸ به راه آهن سراسری روسیه پیوست. در زمان اشغال شهر توسط ارتش آلمان در جنگ جهانی دوم ایستگاه راه آهن ویران گردید که بعداً دوباره احیا گردید. امروزه در قصر پاول کنسرت های کلاسیک بسیاری برگزار می­ گردد و این مکان در بین روس ها به پایتخت موزیک کلاسیک مشهور می­ باشد.

 

 

 

 

کاربری امروز قصر پاولوفسک

قصر پاولوفسک پس از این که سال ها به عنوان گهواره ی زندگی و گذراندن تعطیلات خانواده ی سلطنتی روسیه مطرح بود، اکنون مکانی برای برگزاری مشهورترین و سطح بالاترین کنسرت های موسیقی در شهر سن پترزبورگ مورد استفاده قرار می گیرد.
حتی در میان مردم روسیه، قصر پاولوفسک شهر سن پترزبورگ به عنوان پایتخت موزیک کلاسیک معروف شده است.

=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید
    ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است