مراکز خرید سوئد

کز خرید سوئد
در ادامه با سایت roomaco.com همراه باشید تا با مراکز خرید سوئد بیشتر آشنا بشیم .
مرکز خرید امپوریا :
بزرگ‌ترین مرکز خرید اسکاندیناوی امپوریا بزرگ ترین مرکز خرید بین‌المللی در اواخر سال 2012 میلادی برای بازدید عموم افتتاح شد . این مرکز خرید در جنوب شهر مالمو قرار دارد . مالمو یکی از شهرهای جنوبی سوئد می باشد و فاصله کمی تا کپنهاگ پایتخت دانمارک دارد . معمار معروف سوئدی  طراح بنای منحصر به فرد مرکز خرید امپوریا است . مساحت زیربنای این مرکز خرید حدود 78 هزار مترمربع است . در 4 طبقه این مرکز خرید حدود 210 فروشگاه و 40 رستوران و کافه قرار دارد .

مرکز خرید امپوریا - مراکز خرید سوئد

بازدید کنندگان علاوه بر خرید می توانند از امکانات تفریحی مرکز خرید امپوریا نیز استفاده نمایند . و در این مرکز خرید ، پارک زیبایی روی سقف در دست  احداث است . تاکنون 41/476 میلیون دلار برای ساخت و تجهیز مرکز خرید امپوریا سرمایه‌گذاری شده . که بزرگ‌ ترین میزان سرمایه گذاری برای یک مرکز خرید در اروپا محسوب می‌شود. این مرکزاولین و بهترین پروژه شهری است که هم اکنون به عنوان مرکز اداری ، تجاری و مسکونی استفاده می شود . این مرکزشامل مرکز خرید،طبقات اداری، مسکونی و همچنین دارای نمای داخلی بسیار زیبا با پله های مارپیچ رو به بالا است که دارای پوشش گیاهی سبزمی باشد.

مرکز خرید نوردیسکا

مرکز خرید نوردیسکا - مراکز خرید سوئد

در مرکز خرید نوردیسکا  بزرگ و مدرن مرکز خرید در سوئد می باشد .رستوران و کافه های پاساژ هم دکوراسیون جالب و متفاوتی دارد . اینجا یکی از بزرگترین مراکز خرید گوتنبرگ می باشد . مرکز خرید نوردیسکا می توانید ترکیبی از مارک های معروف سوئدی و بین المللی خریداری کنید .

مرکز خرید ایکیا استکهلم

مرکز خرید ایکیا استکهلم - مراکز خرید سوئد

ایکیا یک شرکت محصولات خانگی بین‌المللی می باشد که طراح و فروش مبلمان آماده برای نصب مانند تخت‌خواب ، میز و سایر لوازم اصلی منزل را برعهده دارد .
این شرکت بزرگ‌ ترین خرده‌ فروش مبلمان در سطح جهان می باشد . اولین فروشگاه ایکیا در سال 1957 در سوئد افتتاح شد.
اولین فروشگاه‌های ایکیا در خارج از سوئد، به‌ ترتیب در سال 139 در نروژ و در سال 1970 در دانمارک آغاز به‌ کار کردند.

مرکز خرید گالریان

مرکز خرید گالریان - مراکز خرید سوئد

از بهترین و معروف ترین مراکز خرید شهر سوئد که فروشگاه های برند دارد و شما می توانید هر چیزی که نیاز دارین رو با خیال راحت تهیه کنید. کنار فروشگاه گالریان ، کافه و رستوران و فضای بازی برای کودکان وجود دارد .

 

  • “راهنمای اقامت ، تحصیل ، سفر و زندگی در دیگر کشورها

 روماکو | دایرکتوری سایت های ایرانی | دایرکتوری مشاغل | بازاریابی محصولات شما76 / 1 / 262,100

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید