موزه بوسان کره جنوبی

به شهر بوسان که سفر کردید، پیشنهاد می‌شود که بازدید از موزه بوسان را از دست ندهید! این موزه یکی از دیدنی های کره جنوبی است که هرساله گردشگران زیادی را به سوی خود جلب می‌کند. این موزه در سال 1978 تأسیس شده است.

 

 

 

موزه بوسان از زمان تأسیس تا کنون با تلاش‌های بسیار برای جمع آثار ارزشمند از طریق حفاری‌ها و پژوهش‌های دقیق، نقش مهمی در حفظ فرهنگ سنتی بوسان ایفا نموده است. بیش از 6000 قطعه شئ از کاوش‌های باستان شناسی در بوسان و منطقه گیونگ، اقلام اهدایی و خریداری‌شده جمع‌آوری گردیده و به نمایش گذاشته شده است. نام موزه بوسان در سال 2002 همزمان با افتتاح سالن دوم خود مورد بازسازی قرار گرفت.

 

 

 

 

این موزه هم‌اکنون سه طبقه دارد که هفت سالن نمایشگاهی را در خود جای داده است. علاوه بر آن دو قسمت دیگر به نام‌های سالن نمایشگاهی Kiln و سالن نمایشگاهی فضای باز نیز دارد. در موزه بوسان مجموعه آثاری ارزشمند از دوران ماقبل تاریخ تا دوران معاصر را می‌توانید مشاهده کنید؛ در بخش فضای باز موزه، چند بتکده، بناهای تاریخی و چندین مجسمه از بودا قرار دارد که تماشای آن‌ها می‌تواند برایتان جالب باشد.

 

 

 

 

تمام این‌ها بیانگر فرهنگ و تاریخ غنی این سرزمین است که بازدید از آن‌ها را نباید از دست داد. کره جنوبی سرزمین شگفتی‌هاست و جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی بسیاری دارد، پیشنهاد می‌کنیم در این کشور بازدید از معبد بیومیوزا و معبد بونگ اونسا را در برنامه‌های گشت‌های خود قرار دهید و با آیین و آداب و رسوم مردمان این سرزمین در این معابد بیشتر آشنا شوید.

=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

همینک یک بازاریاب حرفه ای استخدام کنید
روماکو به شکل شبانه روزی برای شما بازاریابی میکند. در روماکو امکان معرفی شغل ، سایت و شبکه های مجازی ، محصولات و دیگر خدمات خود را دارید. روماکو محصولات شما را در ده ها سایت کلیکی دیگر، ازطریق ایمیل مارکتینگ، تبلیغات در گوگل و ... معرفی میکند و فروش شما را متحول میکند. شما در هر لحظه امکان آمارگیری دقیق بازدیدکنندگان را خواهید داشت. ضمن آنکه پس از ثبت نام، هر روز به موجودی کیف پول شما افزوده میگردد تا راحت تر از خدمات سایت استفاده بفرمایید.

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید