استفاده از سلاح سرد در پایتخت انگلیس بار دیگر قربانی گرفت

سلاح سرد انگلستان - استفاده از سلاح سرد در پایتخت انگلیس بار دیگر قربانی گرفت

 

پلیس انگلستان از کشته شدن یک فرد ۲۹ ساله هندی در انبار یک سوپرمارکت خبر می‎دهد. به گفته پلیس فرد مهاجم با ضربات متعدد چاقو مقتول را مورد حمله قرار داده است.
مقتول که تابعیت حیدرآباد هند را داشته در شرف دریافت شهروندی انگلستان بوده که روز چهارشنبه گذشته در لندن با سلاح سرد مورد حمله قرار گرفته و به قتل می‌رسد.
بنابر گزارش ها محمد ندیم الدین به دست فردی ناشناس در انبار محل کارش مورد حمله قرار می‌گیرد و به دلیل خونریزی شدید در همانجا فوت می‌کند.
در خبری دیگر نیرو‌های پلیس لندن از دستگیری ۲ متهم خبر داد که در قتل یک مرد در خانه دست داشته‎اند.
نیرو‌های پلیس لندن جسد یک مرد ۳۳ را در حالی در خانه پیدا می‌کنند که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود.
اسکات وارنر ۳۵ ساله و جان رابرت آلیسون ۳۳ ساله هر دو از متهمان این پرونده جنایی بودند که در دادگاه حضور داشتند.

آمار خشونت با سلاح‌های سرد در انگلستان و ولز به بالاترین رقم از زمان آغاز ثبت این وقایع در سال 1946، رسیده است.

آمارهای رسمی نشان می‌دهد بین سال‌های 2017 تا 2018، 55 قتل با سلاح سرد در شهر لندن اتفاق افتاده که یک پنجم کل وقایعی از این دست است.

طبق آمارهای وزارت کشور انگلیس، بین سال 2017 تا مارس 2018، 285 قتل با چاقو یا اشیای تیز اتفاق افتاده که بالاترین رقم در بیش از 70 سال گذشته است.

میزان این خشونت‌ها در بازه زمانی مشابه بین سال‌های 2016 تا 2017، 212 مورد بوده است. دومین رقم بالا مربوط به سال 2008 است که در آن 268 نفر در درگیری‌ های مختلف با سلاح‌های سرد کشته شدند.

از جمله دیگر موارد قابل توجه در این آمارها این است که دو سوم قربانیان این حوادث (63 درصد) را سفیدپوستان و حدود 25 درصد آنها را سیاه‌پوست‌ها تشکیل می‌دهند.

نرخ قربانیان برای سیاه‌پوست‌ها بالاترین رقم را برای اعضای این جامعه از زمان آغاز به گردآوری داده‌ها درباره آنها (سال 1997) نشان می‌دهد.روماکو | دایرکتوری سایت های ایرانی | دایرکتوری مشاغل | بازاریابی محصولات شما4 / 1 / 187,135

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید