افزایش همکاری پلیس ایران و استرالیا

همکاری پلیس ایران استرالیا - افزایش همکاری پلیس ایران و استرالیا
اری پلیس ایران و استرالیا

رئیس پلیس بین الملل ناجا گفت: تعاملات پلیس ایران و استرالیا در چارچوب تفاهم نامه اولیه افزایش می‌یابد و همکاری‌های آموزشی و عملیاتی تسهیل و تسریع می‌شود.

سردار هادی شیرزاد  در حاشیه دیدار با هیات اعزامی کشور فدرال استرالیا به سرپرستی دکتر ‘جفری شا’ مسئول کنترل قاچاق انسان و مهاجرت‌های غیرقانونی وزارت امور خارجه استرالیا و تنی چند از اعضای دستگاه دیپلماسی آن کشور در هتل پردیس، افزود: این جلسه به منظور افزایش تعاملات پلیس بین دوکشور و همچنین برای تعمیق بخشیدن به روابط صورت گرفت.

وی اضافه کرد: در این جلسه چارچوب تفاهم نامه اولیه بین پلیس ایران و استرالیا مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد برای امضا در سیر مراحل قانونی قرار گیرد.

این مقام عالی انتظامی گفت: در این جلسه همچنین موافقت شد همکاری های آموزشی و عملیاتی بین پلیس ایران و استرالیا طی ماه های آینده تسهیل و تسریع شود.

رئیس پلیس بین الملل ناجا افزود: این هیات به منظور تبادل اطلاعات، تجربیات متقابل و بررسی نحوه همکاری در زمینه پیشگیری و مبارزه با قاچاق انسان و مهاجرت های غیرقانونی به ایران سفر کرده است.روماکو | دایرکتوری سایت های ایرانی | دایرکتوری مشاغل | بازاریابی محصولات شما1 / 1 / 192,614

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .