اولین ایستگاه حمل و نقل شناور در دوبی افتتاح شد

ایستگاه شناور دوبی - اولین ایستگاه حمل و نقل شناور در دوبی افتتاح شد

ایستگاه حمل و نقل آبی شناور در دوبی رسما افتتاح گردید. این ایستگاه ظرفیت 25 مسافر را داراست و خط جداف-فستیوال سیتی دوبی را با شبکه اتوبوس عمومی و نیز ایستگاه متروی خور مرتبط می سازد.

تاکسی آبی هر ده دقیقه یکبار و از 7 صبح تا نیمه شب در مسیر فستیوال سیتی دبی و جداف با کرایه دو درهم به مردم خدمت رسانی می کند. اقدام مذکور در راستای ارتقاء ترانزیت آبی دبی که سالانه 14 میلیون نفر از آن استفاده می کنند، صورت پذیرفته است.

تاکسی آبی یک نوع  از حمل و نقل عمومی دریایی در دوبی می باشد که دارای کابین مسافرین پانورامیکی با فضا و خدماتی لوکس و شخصی می باشد . برای حمل و نقل  در مسیر های داخلی آبی با هزینه مناسب خدمات می دهند.

ابراس هم نوعی وسیله نقلیه در سیستم حمل و نقل شهری دوبی است که به قایق‌های چوبی سنتی و موتوری گفته می شود و در مسیرهای بر دوبی و بر دیره به خور دوبی فعالیت می کنند ، این قایق ها دو مسیر دارند که ” ابرا ” در بر دوبی یکی از این مسیرها می باشد و به طرف ایستگاه بازار قدیمی دیره می رود. باید بدانید که هر روز از 5 صبح تا 12 شب در حرکت هستند و مسیر دوم هم از بازار قدیمی دیره به طرف منطقه السبخه می باشد ، حداکثر مسافری که می تواند ابراس بزند 20 نفر است و بعد از تکمیل مسافر حرکت می کند ، این نوع تاکسی بسیار مقرون به صرفه هستند چرا که کرایه هر مسافر یک درهم می شود و اگر بخواهید ، می توانید ابراس را به صورت شخصی اجاره کنید که در این صورت باید به ازای هر ساعت 100 درهم بپردازید.روماکو | دایرکتوری سایت های ایرانی | دایرکتوری مشاغل | بازاریابی محصولات شما2 / 1 / 186,817

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید