ایش بانک ترکیه در فهرست برترین های جهان

ایش بانک ترکیه - ایش بانک ترکیه در فهرست برترین های جهان
ایش بانک ترکیه

بنابر اعلام موسسه ارزیابی «برند فاینانس» ،«ایش‌بانک» ترکیه یکی از ده بانک برتر جهان به شمار می‌رود.

بر اساس رتبه بندی موسسه ارزیابی «برند فاینانس» به عنوان یک مجموعه مشاور مالی معتبر، «ایش‌بانک» ترکیه از نظر «شاخص قدرت برند بانکی»، در فهرست ده بانک برتر جهان قرار گرفته است. این موسسه معیارهایی  نظیر شاخص قدرت برند بانکی، وفاداری به برند و درک برند در میان گروه‌هاى ذينفع مختلف را در ارزیابی و رتبه بندی خود لحاظ کرده است.

ایش بانک ترکیه، بزرگترین بانک ترکیه که در شهر استانبول قرار دارد ، ترکیه ایش بانکاسی در سال ۱۹۲۴ با دستور مصطفی کمال آتاتورک  و تحت مدیریت  جلال بایار راه‌اندازی شد و در حال حاضر دارای شبکه‌ای از ۱٫۱۸۴ شعبه بانک در ترکیه می‌باشد و شعبه‌های بین‌المللی آن در کشورهای جمهوری ترک، قبرس شمالی، ایرلند، بریتانیا، آلمان، بحرین، چین ، مصر، هلند، فرانسه و سوئیس  مستقر می‌باشند. شعبه مرکزی این شرکت در شهر  بشیکتاش استانبول قرار دارد و سهام  آن در بازارهای  بورس لندنو بورس استانبول معامله می‌شود.دایرکتوری سایت و مشاغل ایران

 از ابتدای سال 1398  کل بازدید این مطلب :  1   ، بازدید امروز :  1 و بازدید کل مطالب سایت  33,956 مرتبه  بوده است

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

در حال حاضر 9996 سایت و مشاغل در دایرکتوری صفر یک ایران معرفی شده اند که دسترسی به ده ها هزار لینک را برای شما ساده تر میکند چرا که برخی از آیتم ها شامل چند شبکه اجتماعی میباشند . علاوه بر جستجوی پیشرفته ای که در بخش دایرکتوری سایت ها وجود دارد ، 2334 مطلب و مقاله در زمینه های مختلف و 388 خبر و رویداد از دیگر کشورها به همراه 9 ویدئوی متنوع  ، موجب گردیده بازدیدکنندگان بیشتر و هدفمند تری از سایت های شما بازدید کنند . قرارگیری مشاغل شما در کنار مطالب همان شهر و کشور ، بازده ای فوق العاده مناسب را برای صاحبان مشاغل ایرانی خارج از کشور بوجود آورده است.

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید