برنامه مهاجرتی صنایع غذایی در کانادا

برنامه مهاجرتی صنایع غذایی در کانادا - برنامه مهاجرتی صنایع غذایی در کانادا

هنگام تعیین بودجه 2019، که در 19 مارس منتشر گشت، دولت کانادا اعلام داشت برنامه های مهاجرتی جدید سه ساله ای جهت رشد و پیشرفت صنایع کشاورزی و مواد غذایی کانادا در نظر گرفته شده است، که بنا بر آن با مهاجرت و اقامت دائم کارگران و کشاورزان غیر فصلی موافقت خواهد شد.
انجمن صنعت گوشت کانادا (CMC) نیز حمایت خود را از برنامه های دولت فدرال اعلام داشته و اظهار داشته است که 2750 موقعیت شغلی برای مهاجرین فعال در صنعت تولید و بسته بندی و تامین تجهیزات گوشت وجود داشته که توسط کانادایی ها پر نشده است.
طبق گزارش “جدول استراتژی اقتصاد کشاورزی و مواد غذایی” کانادا که در سپتامبر 2018 منتشر گشت، نیازی ضروری در رابطه با رسیدگی به کمبود نیروی کار در بخش کشاورزی و استفاده از برنامه اقامت دائم و برنامه موقت کارگران خارجی کانادا جهت جذب کارگران در سطوح مختلف مهارتی وجود دارد.سیستم کشاورزی و صنایع غذایی کانادا سالانه حدود 111 میلیارد دلار و روزانه 304 میلیون دلار به اقتصاد کانادا کمک می نماید.
البته شایان ذکر است که جزئیات این برنامه هنوز به طور رسمی منتشر نگشته است.روماکو | دایرکتوری سایت های ایرانی | دایرکتوری مشاغل | بازاریابی محصولات شما1 / 1 / 187,096

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید