تئاتر کودکان در آنتالیا در آوریل2019

تئاتر در آنتالیا - تئاتر کودکان در آنتالیا در آوریل2019
تئاتر در آنتالیا

تئاتر ویزه کودکان در مرکز خرید ÖzdilekPark آنتالیا  در روزهای 12، 19 و 26 آوریل سال 2019 در دو سانس: 18 و 19 برگزار می شود .

مرکز خرید ÖzdilekPark یکی از مراکزی است که قیمت های مناسب اجناس در آن به چشم می خورد علاوه براین در این مکان جشنواره های زیادی در طول سال  علی الخصوص تابستان ها برگزار می شود . با توجه به موقعیت قرارگیری این مرکز میتوان از طریق اتوبوس و مترو به راحتی و بدون اینکه درگیرترافیک های سنگین شد به این مرکز خرید مراجعه کرد. اگر از مترو استفاده می کنید باید در ایستگاه levent  در خط دو یا سبز مترو از ایستگاه خارج شده و سپس حدود تنها 5 دقیقه پیاده روی تا مرکز خرید فاصله خواهید داشت. برای اینکه با اتوبوس به این مکان بروید، با در نظر گرفتن مکانی که در آن هستید باید سوار یکی از خطوط اتوبوس SG-2 ,122L,41S, 62, 40B, 29C, 29D یا 122C شوید.

 دایرکتوری سایت و مشاغل ایران

 از ابتدای سال 1398  کل بازدید این مطلب :  2   ، بازدید امروز :  1 و بازدید کل مطالب سایت  33,881 مرتبه  بوده است

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

در حال حاضر 9996 سایت و مشاغل در دایرکتوری صفر یک ایران معرفی شده اند که دسترسی به ده ها هزار لینک را برای شما ساده تر میکند چرا که برخی از آیتم ها شامل چند شبکه اجتماعی میباشند . علاوه بر جستجوی پیشرفته ای که در بخش دایرکتوری سایت ها وجود دارد ، 2334 مطلب و مقاله در زمینه های مختلف و 388 خبر و رویداد از دیگر کشورها به همراه 9 ویدئوی متنوع  ، موجب گردیده بازدیدکنندگان بیشتر و هدفمند تری از سایت های شما بازدید کنند . قرارگیری مشاغل شما در کنار مطالب همان شهر و کشور ، بازده ای فوق العاده مناسب را برای صاحبان مشاغل ایرانی خارج از کشور بوجود آورده است.

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید