تعلیق پرواز هند به امارات

تعلیق پروازهای هند - تعلیق پرواز هند به امارات

کلات مالی شدید جت ایرویز هند که منجر به تعلیق بسیاری از پروازهای این شرکت، شامل پروازهای دوبی شده بود، حالا این شرکت هواپیمایی را وادار به لغو پروازهای خود به ابوظبی کرده است. این خط هوایی  به علت زمین‌گیر شدن وسیع هواپیماهای خود که- مستقیماً بر شریک سرمایه‌گذار آن، هواپیمایی اتحاد ابوظبی، که ۲۴ درصد سهام شرکت را در اختیار دارد، تأثیر گذاشت – برخی از پروازهای خود از دوبی به دهلی و بمبئی را کنسل کرد.

سخنگوی جت‌ایرویز در بیانیه‌ای به عربین بیزنس گفت: به علت مشکلات عملکردی، جت ایرویز تعدادی از پروازهای خود به ابوظبی و از ابوظبی را کنسل کرد. همه میهمانان اتحاد که از این اقدام متأثر شده‌اند با سایر پروازهای اتحاد جایگزین خواهند شد و یا می‌توانند پول خود را پس بگیرند.

جت ایرویز همچنین ۴ هواپیما را هم به علت ناتوانی در پرداخت اقساط لیزینگ آنها زمین‌گیر کرد که به این ترتیب تعداد کل هواپیماهای زمین‌گیر شده این شرکت به ۳۶ فروند رسید.

هیأت‌مدیره هواپیمایی اتحاد،  تصمیم‌گیری در مورد تزریق نقدینگی بیشتر به جت ایرویز، برای پرداخت اقساط وام‌ها را به تعویق انداخت. البته هفته گذشته این هواپیمایی هندی توانست موافقت دریافت ۳۰۰ میلیون دلار وام از بانک ملی پنجاب را به دست بیاوردروماکو | دایرکتوری سایت های ایرانی | دایرکتوری مشاغل | بازاریابی محصولات شما3 / 1 / 192,617

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید