تلفات بارش سنگین برف در آمریکا

طوفان جوناس که شامگاه جمعه و سحرگاه شنبه به منطقه نیویورک رسید، با بارش بسیار سنگین و پیش بینی نشده  برف همراه بود.

 

کولاک برف در امریکا - تلفات بارش سنگین برف در آمریکا

 

شمار تلفات کولاک و بارش سنگین برف در آمریکا به 20 نفر افزایش یافت. این کولاک یکی از بدترین کولاک ها در آمریکا در صد سال گذشته، شهرهای سواحل شرقی این کشور از جمله واشنگتن را فلج کرده است. دستکم 20 نفر در آمریکا بر اثر بارش سنگین برف و سرمای جدید جان خود را از دست دادند.
شهرداران یازده شهر آمریکا از جمله واشنگتن از مردم خواستند تا روز دوشنبه در خانه هایشان باقی بمانند. برق در بخش هایی از پایتخت آمریکا قطع شده است.
حرکت قطارهای مترو در واشنگتن هم متوقف شد. شهردار نیویورک هم پیش بینی کرد بارش سنگین برف که فراتر از پیش بینی ها بوده است تا روز دوشنبه ادامه داشته باشد. زندگی هشتاد و پنج میلیون نفر در آمریکا تحت تاثیر بارش سنگین برف و کولاک قرار گرفته است.
برف در امریکا - تلفات بارش سنگین برف در آمریکا


دایرکتوری سایت و مشاغل ایران

 از ابتدای سال 1398  کل بازدید این مطلب :  2   ، بازدید امروز :  1 و بازدید کل مطالب سایت  33,927 مرتبه  بوده است

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

در حال حاضر 9996 سایت و مشاغل در دایرکتوری صفر یک ایران معرفی شده اند که دسترسی به ده ها هزار لینک را برای شما ساده تر میکند چرا که برخی از آیتم ها شامل چند شبکه اجتماعی میباشند . علاوه بر جستجوی پیشرفته ای که در بخش دایرکتوری سایت ها وجود دارد ، 2334 مطلب و مقاله در زمینه های مختلف و 388 خبر و رویداد از دیگر کشورها به همراه 9 ویدئوی متنوع  ، موجب گردیده بازدیدکنندگان بیشتر و هدفمند تری از سایت های شما بازدید کنند . قرارگیری مشاغل شما در کنار مطالب همان شهر و کشور ، بازده ای فوق العاده مناسب را برای صاحبان مشاغل ایرانی خارج از کشور بوجود آورده است.