توقف مرسولات از انگلیس به ایران

 

بسته های پستی انگلستان - توقف مرسولات از انگلیس به ایران
بسته های پستی انگلستان

شرکت پست بریتانیا  «رویال میل»  از روز گذشته ارسال هرگونه محموله پستی به ایران را متوقف کرده و دستورالعملی به شعبه‌های اداره پست رویال میل ارسال شده و از آنان خواسته شده تا اطلاع ثانوی هیچگونه بسته پستی و حتی نامه به مقصد ایران را نپذیرند.

رویال میل مهم‌ترین شرکت پست در بریتانیاست که سهام آن از سال ۲۰۱۰ به بخش خصوصی عرضه شد. همچنین رویال میل گفته که توقف ارسال همه محموله‌های پستی از دوازده روز پیش شروع شده و بسته‌هایی که هنوز در بریتانیا باشند، به فرستنده برگشت خواهند خورد. شرکت پستی پارسل پست که زیرمجموعه‌ای از رویال میل است، هم  ارسال بسته‌ها به ایران را تا اطلاع بعد متوقف کرده است.

از طرفی وزارت امور خارجه  ایران اعلام کرده است  که با جدیت به دنبال اصلاح فوری این تصمیم هستند. برای آرامش هموطنان عزیز مقیم انگلیس به اطلاع می رساند در صورتیکه مشکل ارسال مراسلات پستی تا اولین روز اداری هفته یعنی دوشنبه حل نشود، سفارت ایران در لندن تا رفع قطعی مشکل، ترتیباتی را برای دریافت نامه های پستی به مقصد ایران و تحویل رایگان آنها به پست ایران اعلام خواهد کرد.روماکو | دایرکتوری سایت های ایرانی | دایرکتوری مشاغل | بازاریابی محصولات شما3 / 1 / 150,318

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید