جلسه هماهنگی پرسپولیس با باشگاه الوصل

جلسه هماهنگی پرسپولیس با باشگاه الوصل - جلسه هماهنگی پرسپولیس با باشگاه الوصل

میر علی حسینی بعد از ظهر روز شنبه راهی امارات شد تا با توجه به مسوولیت‌های پرسپولیس به عنوان میزبان بازی روز سه‌شنبه، بررسی‌ها و هماهنگی‌های لازم را انجام دهد.

وی در بدو ورود در دفتر مدیر عامل باشگاه الوصل جلسه‌ای با احمد بلوشی، دستیار مدیرعامل و سرپرست رسانه‌ای این باشگاه، یکی از اعضای هیات مدیره و دو تن از مدیران دیگر این باشگاه داشت و در جریان اقدام‌های صورت گرفته قرار گرفت.

مسئول برگزاری رقابت‌های لیگ قهرمانان در پرسپولیس، همچنین جلسه‌ای را با نماینده هیات کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار کرد و با وی درباره زمان ورود داوران، ناظران و تیم میهمان به گفتگو پرداخت. در مجموع این جلسات زمان ورود داوران و دیگر نمایندگان کنفدراسیون، ترانسفر و هتل آنها مورد بررسی قرار گرفت. همچنین درباره جلسات مدیران، تمرین و کنفرانس خبری هماهنگی‌ها به عمل آمد.

حسینی بازدید میدانی از ورزشگاه برای بررسی آمادگی آن برای برگزاری مسابقه نیز داشت. وی در این ارتباط اعلام کرد؛ با توجه به این که این ورزشگاه میزبان بازی آسیایی دیگری هم  خواهد بود، همه موارد مورد تاکید کنفدراسیون در شرایط مطلوبی قرار داشت.روماکو | دایرکتوری سایت های ایرانی | دایرکتوری مشاغل | بازاریابی محصولات شما1 / 1 / 192,619

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید