زیدان در رئال مادرید سه رقمی شد

زیدان در رئال مادرید سه رقمی شد - زیدان در رئال مادرید سه رقمی شد

چه  ایبار با برتری 0-1  در بازی مقابل رئال مادرید راهی رختکن شد، اما دبل کریم بنزما کهکشانی ها را نجات داد و رئال مادرید در صدمین بازی لالیگایی تحت هدایت زیزو به برتری رسید. در این 100 دیدار، 71 پیروزی و 271 گل سهم رئال مادرید بوده است.

اولین بار زیدان در تاریخ 9 ژانویه 2016 هدایت رئال مادرید را بر عهده گرفت و این تیم موفق شد با 5 گل لاکرونیا را مغلوب کند. در طی این سالها، زیدان یک بار موفق شده تیمش را به مقام قهرمانی لالیگا برساند اما نباید فراموش کرد زیدان تنها 2 فصل کامل درلالیگا سرمربی قوهای سپید بوده است و در 2 فصل دیگر، او از میانه راه سرمربیگری این تیم را بر عهده گرفته است. اما اوج کار او، فتح سه  لیگ قهرمانان متوالی و عملکرد فوق العاده روی نیمکت رئال مادرید در رقابت های  های برون مرزی بوده است.

میگل مونز، ویسنته دلبوسکه، لئوبین هاکر، مولونی، ژوزه مورینیو و میلانیچ، 6 سرمربی دیگری بوده اند که به جز زیدان، به رکورد حداقل 100 بازی هدایت رئال مادرید در تاریخ لالیگا رسیده اند که فقط لئو بین هارک با 9 باخت، عملکردی بهتر از زیزو با 11 شکست در این بین به ثبت رسانده است.روماکو | دایرکتوری سایت های ایرانی | دایرکتوری مشاغل | بازاریابی محصولات شما7 / 1 / 192,619

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید