سرمایه گذاری امارات در استارتاپ

ابوظبی تا یک میلیارد درهم (272 میلیون دلار) برای حمایت از تکنولوژی استارتاپ ها اختصاص داده است. این اقدام بخشی از تلاش ابوظبی برای متنوع کردن اقتصادش است .  میکروسافت، شرکت بزرگ تکنولوژی آمریکا یک شریک استراتژیک است که تکنولوژی و خدمات رایانش ابری برای کسب و کارها فراهم می‌کند .  پایتخت امارات سعی دارد وابستگی کشورش را به درآمد نفتی کاهش دهد .  ابوظبی حدود 50 درصد تولید ناخالص داخلی و حدود 90 درصد درآمد دولت مرکزی را از بخش هیدروکربن بدست می آورد .
ابراهیم عجمی، رئیس بخش تکنولوژی شرکت سرمایه‌گذاری «مبادله» گفت امارات یک صندوق 50 میلیارد درهمی (13.6 میلیون دلاری) با نام «غدا» در 21 دسامبر سال گذشته برای تسهیل رشد اقتصادی راه اندازی کرد. «غدا» در زبان عربی یعنی «فردا» .
این ابتکار جدید با نام «قطب 71» که به «غدا» متصل است شامل راه اندازی یک صندوق 500 میلیون درهمی برای سرمایه گذاری در استارتاپ ها می شود .  وی اضافه کرد هدف، دارابودن 100 شرکت طی 3 تا 5 سال آینده است چون فرصت های بازار در این منطقه بسیار بالاست .
«مبادله» با دارا بودن 225 میلیارد دلار سرمایه، یک سرمایه گذار بزرگ در شرکت‌های تکنولوژی است که به عنوان پیش‌برنده این قطب عمل می‌کند و مقر آن در بخش مالی امارات است .

=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید
    ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است