شب تلخ وین رونی در لیگ آمریکا

شنبه  برای وین رونی و هم‌تیمی‌هایش در تیم دی‌سی‌یونایتد شب کابوس‌واری بود. کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس و منچستریونایتد برای اولین بار در دوران بازیگری‌اش در لیگ آمریکا اخراج شد و این اتفاق در شبی رخ داد که تیم او با نتیجه 4 بر صفر به تیم لس‌آنجلس اف‌سی باخت.

در این بازی که کارلوس ولا یک بار و دیه‌گو روسی سه بار برای لس‌آنجلسی‌ها گلزنی کردند، رونی در دقیقه 52، زمانی که تیمش 3 گل خورده بود، به دلیل تکلی خشن روی پای روسی ابتدا کارت زرد گرفت اما داور پس از بازبینی صحنه خطا با استفاده از VAR، تصمیم به اخراج او گرفت.

این پنجمین باری در دوران بازیگری 17 ساله وین رونی بود که او مستقیماً کارت قرمز گرفت. او پیش از این یک بار در اورتون در سال 2002، یک بار در منچستریونایتد در سال 2014 و دو بار هم در تیم ملی انگلیس (اولی در جام جهانی 2006 و دومی در سال 2011) مستقیماً کارت قرمز گرفته بود. او دو بار دیگر هم در منچستریونایتد به دلیل دو اخطاره شدن زمین بازی را ترک کرد.

در هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال آمریکا، لس‌آنجلس اف‌سی با 16 امتیاز صدرنشین جدول کنفرانس غرب است. رونی و یارانش هم در جدول کنفرانس شرق با 10 امتیاز سوم هستند.

=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید
    ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است