فروش تویوتا و فیات در آمریکا کاهش یافت

ت تویوتا موتور گزارش داد فروش خودرو در آمریکا ۶.۶ درصد در ژانویه به خاطر تقاضای کمتر برای خودروهای کمری و پریوس کاهش یافته است.

سومین خودروساز آمریکا از نظر مقدار فروش در ژانویه 156021 خودرو فروخت که نسبت به 167056 خودروی سال قبل کمتر بود . فروش کمری 3.4 درصد سقوط کرد در حالیکه فروش پریوس 57 درصد پایین آمد.
مشاوران صنعت خودرو، جی دی پاور و ال ام سی اتوماتیک، پیش بینی کردند فروش خودرو در ژانویه حدود یک درصد نسبت به ماه مشابه سال قبل کاهش داشته باشد . دلیل آن هم تا حدی بی ثباتی به خاطر تعطیلی اخیر دولت آمریکا است.
آنها همچنین تخمین می‌زنند کل فروش خودروی سبک در سال جاری 1.9 درصد کاهش یابد و به 17 میلیون واحد در مقایسه با 2018 برسد.
با وجود هشدار اقتصاددان ها نسبت به کاهش تمایل مشتریان برای خرید خودرو در سال جاری به خاطر افزایش نرخ بهره، خودروسازان بزرگ در مورد فروش در 2019 خوش‌بین هستند.

 

فروش تویوتا و فیات در آمریکا کاهش یافت - فروش تویوتا و فیات در آمریکا کاهش یافت

ا

شرکت جنرال موتورز و فورد موتور دو خودروساز بزرگ که با هم 32 درصد سهم بازار را در 2018 در اختیار داشتند، ارائه گزارش فروش ماهانه را متوقف کردند و قصد دارند گزارش ها را به صورت فصلی منتشر کنند.
طبق اطلاعات دریافتی، فروش فورد 7 درصد رشد داشته در حالی که فروش جنرال موتورز 7 درصد در ژانویه پایین آمده است. هیچ کدام از این شرکت‌ها هنوز نظری در مورد این ارقام نداده‌اند.
رقیب کوچکتر، خودروسازی فیات کرایسلر یک افزایش 2 درصدی را در فروش اتومبیل در آمریکا برای ژانویه گزارش داد که بیشتر فروش آن مربوط به کامیونهای پیکاپ رم می‌شد. این شرکت انتظار فروشی قوی را در 2019 دارد.
فیات اعلام کرد 136082 خودرو در ماه گذشته فروخته است. این خودروساز سال گذشته در همین زمان 132803 خودرو فروخته بود.
فروش کامیونهای پیکاپ رم 24 درصد بالا رفته و به 39649 خودرو در ژانویه در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته رسیده است.دایرکتوری سایت و مشاغل ایران

 از ابتدای سال 1398  کل بازدید این مطلب :  1   ، بازدید امروز :  1 و بازدید کل مطالب سایت  137,471 مرتبه  بوده است

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .