مرگ ۱۰ نفر در استرالیای جنوبی همزمان با آغاز فصل آنفلوآنزا

مرگ آنفولانزا استرالیا - مرگ ۱۰ نفر در استرالیای جنوبی همزمان با آغاز فصل آنفلوآنزا

 

همزمان با آغاز فصل آنفلوآنزا در استرالیا، ۱۰ نفر از ساکنان ایالت استرالیای جنوبی بر اثر ابتلا به این بیماری جان باختند.

در حالی که تعداد تائید شده افراد مبتلا به آنفلوآنزا در حدود ۱۱ هزار نفر اعلام شده ۱۰ نفر از ساکنان استرالیای جنوبی بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.

مقامات بهداشتی ایالت استرالیای جنوبی ابتلای این تعداد انسان به آنفلوآنزا را بی سابقه اعلام کرده‌اند.

استرالیای جنوبی بدترین آغاز را در فصل آنفلوآنزا داشته است بطوریکه ۱۰ نفر که از ۱۵ تا ۹۲ سال سن داشته‌اند بر اثر این بیماری جان باخته‌اند و شمار افراد مبتلا به این بیماری نیز تا تاریخ هفتم می ۱۰ هزار و ۶۳۶ نفر بوده در حالیکه در سال گذشته فقط یکهزار و ۳۱۶ نفر در استرالیای جنوبی به این بیماری مبتلا شده بودند.

همین امر (افزایش ابتلا به آنفلوآنزا) موجب شده تا مقامات بهداشتی و درمانی استرالیای جنوبی از مردم بخواهند تا برای زدن واکسن این بیماری اقدام کنند.

پروفسور «پدی فیلیپس» رئیس بهداشت عمومی و عالی‌ترین مقام پزشکی در اداره بهداشت استرالیای جنوبی اعلام کرده است که مردم با توجه به مرگ افراد به دلیل ابتلا به آنفلوآنزا، باید پیام صادر شده را جدی بگیرند.

لازم به ذکر است در سال ۲۰۱۸ فقط ۱۲ نفر بر اثر ابتلا به آنفلوآنزا گرفتار مرگ شده بوده‌اند.

به گفته پروفسور فیلیپس، تعداد افرادی که در سال جاری به بیماری آنفلوآنزا مبتلا می‌شوند بسیار بیشتر از سال قبل خواهد بود.روماکو | دایرکتوری سایت های ایرانی | دایرکتوری مشاغل | بازاریابی محصولات شما2 / 1 / 186,830

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید