مقررات اروپا برای کانادا و آمریکا

مقررات جدید در اروپا - مقررات اروپا برای کانادا و آمریکا

1 ژانویه 2021، کانادا و 60 کشور دیگر قادر به سفر به اروپا بدون ثبت نام در سیستم اطلاعات و جواز سفر اروپایی (ETIAS) نخواهند بود.  این سیستم جهت ارتقای امنیت بین المللی تشکیل گشته و سفر به 22 کشور تحت ویزای شنگن از جمله ایتالیا، فرانسه و آلمان را در بر گرفته، که البته سفر به انگلستان همچنان استثنا باقی خواهد ماند.در حال حاضر سفر به 26 کشور تحت ویزای شنگن به مدت 90 روز برای کانادایی ها نیازی به هیچ گونه ویزا یا مجوز نداشته که بنا بر قانون 90 /180 روز صورت می گیرد.
ETIAS در واقع سیستم IT خودکاری جهت شناسایی خطرات امنیتی – مهاجرتی توسط مسافرین بدون ویزا در منطقه شنگن بوده، که در عین حال سفر مسافرین بی خطر را آسان تر می نماید.
برخلاف روند دریافت ویزا، فرایند ETIAS نیازی به مراجعه به سفارت یا ثبت اطلاعات بیومتریک نداشته و تنها با پر کردن فرم آنلاین و پرداخت 7 یورو (8 دلار) اعتبار خواهد یافت، که بنا بر انتظار کمیسیون بیش از 95 درصد از متقاضیان قادر خواهند بود طی چند دقیقه و از طریق ایمیل مجوز خود را دریافت نمایند، که به مدت سه سال اعتبار خواهد داشت.روماکو | دایرکتوری سایت های ایرانی | دایرکتوری مشاغل | بازاریابی محصولات شما1 / 1 / 149,707

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید