نجات 25 مهاجر غیر قانونی در ساحل انگلستان

مهاجر غیرقانونی انگلستان - نجات 25 مهاجر غیر قانونی در ساحل انگلستان

 

مرزبانان و بخش خدمات اضطراری انگلستان، حدود 25 مهاجر غیر قانونی، از جمله هشت کودک را در دو قایق در نزدیکی ساحل کنت در انگلستان یافتند.

در یکی از قایقها پنج بزرگسال و هشت کودک بودند که کوچکترین آنها دو سال داشت. پس از اینکه مردم به قایق نجات رسیدند، نگهبانان مرزی کشتی دوم شامل 12 فرد بالغ را پیدا کرند. قایق به سمت شهر فوکستون حرکت می کرد.

ماهیگیر دیوید کت، که شاهد این ماجرا بود، گفت: “بعد از اینکه قایق گروه اول را نجات دادیم، ما به ماهیگیری رفتیم و یک کشتی کوچک دیگر را دیدیم که 10 تا 12 نفر در آن بود، آنها به سمت فولکلستون می رفتند”.

مهاجران غیرقانونی اغلب به دنبال هر فرصتی برای عبور از کانال انگلیس هستند تا خود را به بریتانیا برسانند.

هنوز اطلاعاتی در خصوص هویت و ملیت این مهاجران منتشر نشده است.

گفتنی است، مسئله مهاجرت غیر قانونی به بحران اروپا و امریکا تبدیل شده است. پیش از این جف سشنز، وزیر دادگستری آمریکا با صدور دستوری خواستار تسریع در اخراج مهاجران غیرقانونی شد. طبق این دستور، حوزه اختیارات قضات مهاجرت محدود شده و از آنها خواسته شده است تا از طولانی شدن روند بررسی پرونده مهاجران خودداری کنند. دادگاه های مهاجرت تحت نظارت وزارت دادگستری آمریکا اداره می شوند و دادستان کل می تواند در امور آنها دخالت کند.روماکو | دایرکتوری سایت های ایرانی | دایرکتوری مشاغل | بازاریابی محصولات شما3 / 1 / 186,016

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید