نمایشگاه کشاورزی و دامپروری روسیه

نمایشگاه کشاورزی و دامپروری روسیه (YugArgo) از ۲۸ آبان الی ۰۱ آذر ۱۳۹۸ در شهر کراسنودار کشور روسیه برگزار می گردد. نمایشگاه کشاورزی و دامپروری روسیه (YugArgo) نمایشگاه اصلی روسیه برای ماشین آلات و قطعات یدکی ماشین آلات کشاورزی، تجهیزات، فناوری و مواد رشد، پروش دام و طیور، دامپزشکی، پردازش، انتقال و ذخیره محصولات کشاورزی محصوب می شود. نمایشگاه کشاورزی روسیه مکانی موثر برای ارائه محصولات و خدمات به تعداد بیشماری از متخصصان تجارت کشاورزی در جنوب روسیه است. بازدیدکنندگان این نمایشگاه نمایندگانی از شرکت های کشاورزی جنوب روسیه هستند و شامل هلدینگ های کشاورزی، کشاورزان خصوصی، متخصصان پردازش گیاهان، مزارع دامپروری و شرکت های غلات می شوند. آخرین دوره برگزاری این رویداد بار دیگر چشم انداز نمایشگاه برای تبدیل شدن به مکانی که در آن روابط تجاری ایجاد شده و معاملات شکل می گیرند، را تحقق بخشید.

مزایای غرفه داشتن در نمایشگاه کشاورزی و دامپروری روسیه (YugArgo):

نمایشگاه کشاورزی روسیه مکانی موثر برای ارائه محصولات و خدمات به تعداد بیشماری از متخصصان تجارت کشاورزی در جنوب روسیه است. بازدیدکنندگان این نمایشگاه نمایندگانی از شرکت های کشاورزی جنوب روسیه هستند و شامل هلدینگ های کشاورزی، کشاورزان خصوصی، متخصصان پردازش گیاهان، مزارع دامپروری و شرکت های غلات می شوند. در سال ٢٠١٩، ١۵١۶۵ نفر از این نمایشگاه دیدن نمودند که غالب آنها تصمیم گیرنده بودند

.مزایای بازدید از نمایشگاه YugArgo روسیه ٢٠١٩:

نمایشگاه کشاورزی کراسنودار نمایشگاه اصلی روسیه برای ماشین آلات و قطعات یدکی ماشین آلات کشاورزی، تجهیزات، فناوری و مواد رشد، پروش دام و طیور، دامپزشکی، پردازش، انتقال و ذخیره محصولات کشاورزی محصوب می شود. این نمایشگاه طیف کاملی از محصولات، مواد و فناوری های ضروری برای تولیدات کشاورزی را ارائه می دهد.

 

=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید
    ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است