کاهش تعداد پناهجویان جدید در سه ماهه اول 2019 به هلند

تعداد پناهجویان هلند - کاهش تعداد پناهجویان جدید در سه ماهه اول 2019 به هلند

 

تعداد پناهجویان جدید که در سه ماهه اول سال جاری میلادی به هلند رسیده اند کاهش یافته است. در کل، 5،405 نفر برای پناهندگی در هلند درخواست کرده اند و 840 نفر برای پیوستن به اعضای خانواده که قبلا اقامت گرفته اند وارد هلند شده اند بزرگترین گروه از متقاضیان جدید – 575 نفر – از سوریه بوده و به دنبال آن نیجریه (485) و ایران (470). تعداد پناهجویان از هر دو کشور نیجریه و ایران به طور چشمگیری نسبت به مدت مشابه سال 2018 افزایش یافته است. همچنین تعداد بیشتری از افراد خواستار پناهندگی از مراکش، مولداوی، الجزایر و ترکیه – کشورهایی هستند که به عنوان امن شناخته شده اند.

هُلند کشوری است کوچک از قلمروهای پادشاهی هلند در شمال غربی اروپا با شانزده و نیم میلیون جمعیت که بیشترشان مسیحی پروتستان هستند. جمعیت مسلمانان هلند نزدیک به یک میلیون نفراست. پایتخت هلند شهرآمستردام است، اما به منظور تمرکززدایی بسیاری از وزارتخانه‌ها و سفارتخانه‌ها در شهر لاهه یا پیرامون آن مستقر شده‌اند. هلند بخش اصلی و اروپایی پادشاهی هلند  به‌شمار می‌رود که جزایری را درآمریکای مرکزی نیز شامل می‌شود. هلند از شرق با آلمان همسایه‌است و از جنوب با بلژیک و از غرب نیز از طریق دریا با بریتانیا هم‌جوار است. بندر روتردام دومین شهر بزرگ هلند است و از نظر مساحت و تعداد اسکله‌هایی که دارد، بزرگ‌ترین بندر اروپا نیز به‌شمار می‌رود.

کشور گل لاله و سرزمین آسیاب بادی از معروف ترین لقب های هلند است.

۲۵ درصد از زمین‌های کشور هلند پایین‌تر از سطح دریای آزاد قرار دارد و ۲۱ درصد از جمعیت آن در این مناطق زندگی می‌کنندروماکو | دایرکتوری سایت های ایرانی | دایرکتوری مشاغل | بازاریابی محصولات شما26 / 1 / 308,481

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید