کسب رتبه ماندانا دهقان برای تیم هلندی

ماندانا دهقان هلند - کسب رتبه ماندانا دهقان برای تیم هلندی

 

ماندانا دهقان، رکابزن ایرانی تیم مکس واترزلی هلند، در پایان تور بین المللی پرینسیس ماهای به میزبانی تایلند رتبه سی‌ام را کسب کرد.

این تور در سه مرحله برگزار شد، دهقان در مرحله اول به مسافت ۵۶ کیلومتر مقام پنجاه و ششم، در مرحله دوم به مسافت ۶۷ کیلومتر مقام هجدهم ودر مرحله سوم به مسافت ۸۳.۸ کیلومتر مقام بیست و چهارم را بدست آورد و در مجموع امتیازات سه مرحله در جایگاه سی‌ام ایستاد. تیم مکس واترزلی هلند در مجموع امتیازات تیمی رتبه دوم تور را از آن خود کرد.این تور معتبر آسیایی در سه مرحله برگزار شد که تیم‌های دوچرخه سواری زنان از کشورهای قزاقستان، ویتنام، روسیه، اوکراین، مالزی، سنگاپور، ژاپن، سوئیس، تایلند و تیم‌های باشگاهی ایلومینیت آمریکا، کوگاس روسیه و ولوفیت استرالیا در آن حضور داشتند.

ماندانا دهقان دوچرخه سوار اهل ایران است. او در اکتبر ۲۰۱۷ با قراردادی که با تیم اماراتی  الاصیل بست به اولین زن لژیونر دوچرخه سوار ایرانی تبدیل شد. وی همچنین در دسامبر ۲۰۱۸ با پیوستن به تیم بین‌المللی مکس واترزلی به اولین زن محجبه دوچرخه سوار ایران و آسیایی تبدیل شد که در یک تیم اروپایی رکاب می‌زند. قرارداد وی با این تیم هلندی از ماه مارس سال ۲۰۱۹ تا پایان سال ۲۰۱۹ است.روماکو | دایرکتوری سایت های ایرانی | دایرکتوری مشاغل | بازاریابی محصولات شما4 / 1 / 192,620

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید