هنگام افزودن آگهی و پس از انتخاب نوع آگهی مشاغل، پلنی در اختیار شما هست با عنوان پلن حرفه ای مشاغل با شعار یکبار هزینه – یک عمر تبلیغات. این پلن ویژگیهای خاص و منحصر به فردی دارد که نا مدتها از هزینه ای تبلیغات بی نیاز خواهید بود. مهمترین آنها را مرور میکنیم:

هدیه برابر هزینه

دقیقا به همان مقداری که هزینه کرده اید و کسب و کار خود را در دایرکتوری و به بهترین شکل اضافه کرده اید، به کیف پول شما هدیه تعلق گرفته و به موجودی آن افزوده میگردد. ضمن آنکه پیش از آن نیز به دلیل ثبت نام و گشت و گذار در سایت نیز هدایایی در اختیارتان هست. در نتیجه کیف پولی مناسب جهت استفاده رایگان از دیگر خدمات سایت خواهید داشت.
همانطور که مستحضرید از ابتدای ثبت نام و با هر فعالیتی که در سایت داشته باشید کیف پول شما لحظه به لجظه شارژ میشود که میتوانید جزییات بیشتر را اینجا ملاحظه بفرمایید

استفاده از خدمات

با موجودی کیف پول خود میتوانید از خدمات دیگر سایت نیز بسته به نوع شغل و کسب و کار خود استفاده کنید. مثلا ده محصول از فروشگاه آنلاین خود را اضافه کرده و یا املاک ، آگهی ها و نیازمندیها ، سایت ها و شبکه های اجتاعی خود را بیافزایید. طبیعی است که در این حالت شما دیگر مبلغی پرداخت نمیکنید و از موجودی کیف پول شما کسر میشود.
به عنوان مثال افزودن محصول در سایت مزایای متعددی دارد که برای اطلاعات بیشتر میتوانید این راهنما را مطالعه بفرمایید.

نمایش های ویژه

بدلیل استفاده از پلن حرفه ای، آگهی مشاغل شما به اشکال ویژه ای در سایت نمایش داده میشود. ابتدا آنکه خود آگهی به شکل شاخص و چسبنده و متمایز از دیگر آگهی ها خواهد بود. در بخش مفالات و وبلاگ سایت و اخبار که شامل هزاران عنوان هست و بخش بسیاری از بازدیدکنندگان را در بر میگیرد نمایش داده میشود و همینطور در شبکه های اجتماعی روماکو نیز منتشر میگردد. همه اینها موجب بازدید روزانه از آگهی شما و در نتیجه افزایش موجودی کیف پول شما خواهد بود که در آینده ارزش آن بیش از پیش برایتان مشخص میشود

تبلیغات در گوگل

در این پلن، شما امکان تعیین عبارات اصلی کسب و کار خود را دارید که از آنها برای سئوی پیشرفته تر و اختصاصی ، همینزور برای تبلیغات در گوگل استفاده میشود. آگهی شما یکماه در گوگل تبلیغ میشودو مخاطبینی که به دنبال خدمات شما میگردند را به سمت شما سوق میدهد. مشاغلی که در خارج از کشور هستند، در کشور مورد نظر نیز به شکل ویژه تبلیغ در گوگل میشوند. این اتفاق باعث میگردد تا به مرور رتبه آگهی شما در گوگل نیز رشد کرده و پس از مدتی بدون تبلیغات نیز در نتایج اولیه دیده شود.همینطور به دلیل آنکه کاربر مستقیما وارد آکهی شما میشود مرتب و مستمر و به طور قابل توجه ای به موجودی کیف شما اضافه میگردد.

تبلیغات در سایت های کلیکی

حتما تا بحال تبلیغات زیادی را در سایت های پر بیننده ملاحظه کرده اید که با عنوانهایی مثل ( مطالب پیشنهادی) یا ( از سراسر وب ) و از این قبیل را در صفحات خود قرار داده و تبلیغات بسیار پر بیننده و سودمندی را انجام میدهند. به مدت یکماه تیبلیغات شما نیز در سایتهای کلیکی و با بیننده میلیونی تبلیغات میگردد و موجب پر رنگ تر شدن برند شما، ارتقا در موتورهای جستجو مانند گوگل، افزایش فروش شما و البته رشد چشمگیر موجودی کیف پول شما میشود. توجه داشته باشید که شما به جز آگهی مشاغل خدمات دیگری را هم مانند محصولات یا املاک و ... اضافه کرده اید که بازدید کنندگان آنها نیز کمک بزرگی به موجودی شما خواهند کرد.

هدیه ماهیانه وفاداری

هر ماه بابت تشکر از اعتماد و حضورتان در روماکو، پنج درصد به موجودی حساب شما افزوده میگردد تا تحت هر شرایطی مطمئن باشید که به ازای هر روزی که از عضویت شما میگذرد، کیف پول شما قدرتمند تر میشود. با احتساب درامدهای ماهیانه و پاداش های وفاداری، شما خیلی راحت تر میتوانید آگهی های خودرا برای ماه های بعد ( مثلا تبلیغات در گوگل و یا سایت های کلیکی ) شارژ کنید و یا محصولات و خدمات بیشتری اضافه کنید و همواره رشد کیف پول خود را سرعت ببخشید. به عبارتی با همان هزینه اولیه و با توجه به آنکه انقضای آگهی شما بر خلاف دیگر پلن ها 5 ساله میباشد، به شکل مستمر تبلیغات داشته باشید و هر روز آنرا پر رنگ تر و حرفه ای تر کنید.

بررسی های اختصاصی

و اما مهمترین اتفاق این پنل، بررسی های مرتب و دوره ای آگهی های شماست که در صورت لزوم مشاوره ها و همفکری هایی نیز از طریق پیام در صفحه اختصاصی شما انجام میپذیرد. همکاران ما با زیر نظر داشتن آگهی های شما و آنالیز تبلیغات شما در گوگل، سایت های کلیکی و شبکه های اجتماعی، همواره تلاش میکنند تا شرایط نمایش و بهره وری مناسبتری از آگهی ها به دست آید و با هر روز رتبه نمایش آگهی در گوگل بهتر شود. تا آنجا که نیازی به پیگیری های مرتب و ماهیانه از سمت شما نباشد و اطمینان داشته باشید که آگهی شما به بهترین شکل در روماکو به اطلاع ده ها هزار نفر در ماه میرسد.
ما خیلی زود شما را متقاعد میکنیم که در فضای درستی سرمایه گذاری کرده اید!

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است