افزودن آگهی

نوع آگهی خود را انتخاب نمایید

یک بسته را انتخاب کنید

بسته نقره‌ای مشاغل یک‌ساله

دایرکتوری مشاغل

190,000 تومان

  • 365 روز حضور در دایرکتوری
  • -----------------
  • سئوی حرفه‌ای
  • ----------------
  • نمایش در مقالات مرتبط
  • --------------
  • پیشنهاد به کاربران هنگام مشاهده همکاران
  • --------------
  • اختصاص 190000 ریال به کیف پول شما جهت استفاده از دیگر خدمات سایت

  • افزایش موجودی شما به ازای فعالیتها و حتی بازدید از آگهی های شما !!!

بهتر و بیشتر دیده میشوید

با انتخاب مشاغل میتوانید کسب و کار و مشاغل فیزیکی خود را معرفی کنید تا کاربران نزدیک ترین به محل زندگی خود را پیدا کنند و با شما آشنا شوند در دسته بندی ها علاوه بر تفکیک موضوعی، تفکیک کشوری نیز انجام پذیرفته است به این معنی که مشاغل ایرانیان هر کشور به تفکیک در هزاران مقاله مرتبط با آن کشور که در وبلاگ سایت قراردارد نیز نمایش داده شده و طبیعتا تاثیر به سزایی در معرفی شما به افراد ساکن در آن کشور دارد. .

پس از افزودن هر آگهی در هر بخش،  بلافاصله بازدید کاربران سایت از آن آغاز میگردد ولی میتوانید از پنل خود آنرا شاخص کرده و یا سفارش تبلیغات پر حجم را اعمال نمایید.

پرسشهای متداول

بیشترین استفاده را از روماکو ببرید

روماکو بزرگترین دایرکتوری سایت های ایرانی و یکی از مطرح ترین دایرکتوری های مشاغل فارسی زبانان سراسر جهان است. وجود هزاران مطلب از کشورهای متعدد موجب شده است که فارسی زبانان هر کشور به سایت رجوع کرده و در کنار مطالب هر کشور آگهی و مشاغل همان کشور را ملاحظه کنند که بدیهی است تا چه میزان به جلب مشتری کمک میکند. ضمن آنکه سئوی بسیار حرفه ای، تبلیغات مستمر در شبکه های اجتماعی، گوگل ، بینگ، سایت های تبلیغات کلیکی و ایمیل مارکتینگ، تضمینی برای بازدید بالا و هدفمند مشاغل و محصولات شماست.

پیشنهاد ما همواره مشاغل است. با اضافه کردن مشاغل خود در دایرکتوری علاوه بر آنکه در دسته بندی های مناسبی قرار خواهید کرفت و جستجو برای کاربران ساده تر است، میزان قابل توجهی به اعتبار شما افزوده میگردد که توسط آن میتوانید محصولات، نیازمندیها و … خود را نیز اضافه بفرمایید.

به محض ثبت نام در سایت، به شما کیف پولی تعلق میگیرد که با هر فعالیتی در سایت به موجودی آن افزوده میگردد. ثبت نام، بازدیدهای روزانه و حتی مرور مقالات و آگهی های سایت برای شما اعتبار به ارمغان آورده و موجب میشود کلیه خدمات سایت برایتان رایگان شده و یا شامل تخفیف قابل توجه ای گردد. بدیهی است هنگام استفاده از خدمات کافیست کسری موجودی خود را تامین بفرمایید. بدیهی است کیف پول فقط جهت استفاده از خدمات سایت بوده و برداشت نقدی از آن امکان پذیر نیست.

به محض ثبت نام شما دارای یک صفحه اختصاصی میشوید که میتوانید لینک آنرا به مخازبین خود معرفی کنید. در این صفحه علاوه بر همه آگهی های شما اعم از مشاغل و محصولات و … امکان تجمع مشتریان شما و پاسخگویی به آنها، تبادل نظر و یافتن بازارهای جدید فراهم است. میتوانید درباره خود بیشتر توضیح دهید و با مخاطبین خود در ارتباط نزدیکتری بوده و در دسترس آنها باشید.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است