افزودن آگهی

نوع آگهی خود را انتخاب نمایید

دایرکتوری مشاغل – مشاغلی که بیشتر ماهیت فیزیکی دارند، مانند شرکت ها، رستوران ها، وکلا، انتشارات و فروشگاه ها و … بهتر است در بخش مشاغل ثبت شوند. در دسته بندی ها علاوه بر تفکیک موضوعی، تفکیک کشوری نیز انجام پذیرفته است به این معنی که مشاغل ایرانیان هر کشور به تفکیک در هزاران مقاله مرتبط با آن کشور که در وبلاگ سایت قراردارد نیز نمایش داده شده و طبیعتا تاثیر به سزایی در معرفی شما به افراد ساکن در آن کشور دارد. 

در حال حاضر برای پزشکان و مشاغل مرتبط با بهداشت و درمان که در داخل ایران فعالیت میکنند، بخش مجزا و کاملا حرفه ای با عنوان ساختمان پزشکان در نظر گرفته شده است که این عزیزان میتوانند فعالیت خود را در این بخش ثبت فرمایند.

سوشیال دایرکتوری – روماکو بزرگترین و کامل ترین دایرکتوری سایت ها و شبکه های اجتماعی فارسی زبان است. چنانچه شما نیز تمایل دارید سایت، کانال و شبکه های اجتماعی خود را معرفی کنید میتوانید در این دایرکتوری حضور داشته باشبد. بسیاری از کسب و کارها مانند فروشگاه های آنلاین، بسیاری از مشاوران و … سایت محور بوده و نیازی به ثبت شغل در دایرکتوری مشاغل نخواهند داشت.

ثبت سایت و شبکه های اجتماعی در روماکو تاریخ انقضا ندارد و تا زمانی که سایت شما وجود داشته باشد، لینک شما نیز در روماکو وجود دارد.

دایرکتوری های سایت و موتورهای جستجو نقش بسیار موثری در پیدا شدن سایت شما و در نتیجه رونق کسب و کار شما دارند. دایرکتوری ها با توجه به لینک به سایت شما و جایگاه مناسبی که در موتورهای جستجو دارند و از آنجا که دسته بندی شده و همه سایت های مشابه شما را نیز نمایش میدهند، میتوانند به ارتقای جایگاه شما در گوگل نیز کمک کنند.

در روماکو این تفاوت نیز وجود دارد که شما میتوانید در کنار سایت، دیگر شبکه های اجتماعی خود را نیز ( همزمان و با یک هزینه) معرفی نمایید و کاربران را نسبت به عضویت در آنها ترغیب کنید.

نیازمندی ها و رویدادها – چنانچه نیاز به اطلاع رسانی کوتاه مدت مثلا برای فروش های مقطعی، افتتاحیه و … داشتید میتوانید نیازمندیها و آگهی را انتخاب بفرمایید. ماهیت آگهی بر همه آشکار است و نیاز به توضیح ندارد. ضمن آنکه شما ممکن است در بخش مشاغل و یا سوشیال دایرکتوری حضور داشته باشید ولی در زمانهایی نیاز به آگهی ( مثلا استخدام ) پیدا کنید که در آن صورت میتوانید از بخش نیازمندیها استفاده بفرمایید.

محصولات –  بخشی فوق العاده کارامد و موثر در بازاریابی و فروش محصولات شماست. شما محصولتان را در روماکو معرفی میکنید و روماکو به صورت مستمر محصولات فروشگاه را در گوگل و سایت های دیگر تبلیغات میکند. مرتب به موجودی کیف پول شما در سایت افزوده میگردد و شما میتوانید محصولات را ویژه کرده و بازدید بیشتری جذب کنید. چنانچه فروشگاه آنلاین دارید توصیه میکنیم ابتدا آنرا در بخش سوشیال مارکتینگ و بدون تاریخ انقضا اضافه بفرمایید و با هدیه کیف پول آن از محصولات نیز استفاده بفرمایید، ولی استفاده از این بخش به شکل مجزا و برای دوستانی که محصولات کمتر داشته و یا اصلا سایتی ندارند نیز قابل استفاده است.

  • با انتخاب مشاغل میتوانید کسب و کار و مشاغل فیزیکی خود را معرفی کنید تا کاربران نزدیک ترین به محل زندگی خود را پیدا کنند و با شما آشنا شوند .
  • با انتخاب سوشیال دایرکتوری میتوانید کلیه سایت ها و شبکه های اجتماعی خود را همراه با تصویر ، توضیح و لینک معرفی بفرمایید
  • با انتخاب محصولات میتوانید محصولات خود را معرفی کرده و لینک خرید آن را در سایت و تلگرام خود و یا هر منبع دیگر درج بفرمایید
  • با انتخاب نیازمندی ها و رویداد میتوانید اگهی های فروش و نیازمندی یا رویدادهای کسب و کار خود مانند افتتاحیه ، حراج ، فروش ویژه ، سمینارها و ... را به اطلاع دیگران برسانید .

پرسشهای متداول

بیشترین استفاده را از روماکو ببرید

روماکو بزرگترین دایرکتوری سایت های ایرانی و یکی از مطرح ترین دایرکتوری های مشاغل فارسی زبانان سراسر جهان است. وجود هزاران مطلب از کشورهای متعدد موجب شده است که فارسی زبانان هر کشور به سایت رجوع کرده و در کنار مطالب هر کشور آگهی و مشاغل همان کشور را ملاحظه کنند که بدیهی است تا چه میزان به جلب مشتری کمک میکند. ضمن آنکه سئوی بسیار حرفه ای، تبلیغات مستمر در شبکه های اجتماعی، گوگل ، بینگ، سایت های تبلیغات کلیکی و ایمیل مارکتینگ، تضمینی برای بازدید بالا و هدفمند مشاغل و محصولات شماست.

پیشنهاد ما همواره مشاغل است. با اضافه کردن مشاغل خود در دایرکتوری علاوه بر آنکه در دسته بندی های مناسبی قرار خواهید کرفت و جستجو برای کاربران ساده تر است، میزان قابل توجهی به اعتبار شما افزوده میگردد که توسط آن میتوانید محصولات، نیازمندیها و … خود را نیز اضافه بفرمایید.

به محض ثبت نام در سایت، به شما کیف پولی تعلق میگیرد که با هر فعالیتی در سایت به موجودی آن افزوده میگردد. ثبت نام، بازدیدهای روزانه و حتی مرور مقالات و آگهی های سایت برای شما اعتبار به ارمغان آورده و موجب میشود کلیه خدمات سایت برایتان رایگان شده و یا شامل تخفیف قابل توجه ای گردد. بدیهی است هنگام استفاده از خدمات کافیست کسری موجودی خود را تامین بفرمایید. بدیهی است کیف پول فقط جهت استفاده از خدمات سایت بوده و برداشت نقدی از آن امکان پذیر نیست.

به محض ثبت نام شما دارای یک صفحه اختصاصی میشوید که میتوانید لینک آنرا به مخازبین خود معرفی کنید. در این صفحه علاوه بر همه آگهی های شما اعم از مشاغل و محصولات و … امکان تجمع مشتریان شما و پاسخگویی به آنها، تبادل نظر و یافتن بازارهای جدید فراهم است. میتوانید درباره خود بیشتر توضیح دهید و با مخاطبین خود در ارتباط نزدیکتری بوده و در دسترس آنها باشید.