همکار فروش روماکو شوید و هر ساعت درامد کسب کنید.

چگونه همکاری در فروش با روماکو برای شما درامد کسب میکند؟

روماکو یک سایت بازاریابی آنلاین و تبلیغات 360 درجه هست که میتواند برای بسیاری، قابل استفاده باشد. تمام مشاغل و محصولات به نوعی به بازاریابی و تبلیغات نیاز دارند و از آنجا که روماکو پلن ها و خدمات متعدد و  متنوعی را در اختیار آنها میگذارد برای هر بودجه و هر کسب و کاری میتواند جذاب باشد.

از آنجا که روماکو سایتی برای کسب و کار ایرانیان در سراسر جهان هست، شما نیز در هرکجای دنیا میتوانید چه به صورت آنلاین و چه به صورت حضوری در همکاری در فروش آن مشارکت نمایید.

همکار فروش شوید

ابتدا بعنوان همکار فروش در سایت عضو شوید. اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید کافیست به صفحه اختصاصی خود رفته و از منوی همکاری در فروش در خواست همکاری را کلیک کنید.

روماکو را معرفی کنید

لینک اختصاصی خود و بنرهایی که هر روز در اختیارتان قرار میگیرد را  به شکل های زیر منتشر و معرفی کنید. و از هر کلیک ، درآمد کسب کنید.

چنانچه معرفی شما به  سفارش خدمات روماکو نیز منجر شود، بابت آن پورسانت دریافت خواهید کرد.

درآمد کسب کنید

هرروز میتوانید بنرها و لینک های جدید و یا قدیمی تر را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید و به نوعی همواره مشتری تبلیغاتی تضمین شده دارید. درآمد شما به شکل زیر محاسبه میگردد.

آپلود
حذف
  • یک ستاره

   به محض ثبت نام در سایت به عنوان همکار فروش شما رتبه یک ستاره خواهید بود. به ازای هر کلیک بر روی لینک و بنرهایی که به اشتراک میگذارید 100 ریال و به ازای هر فروش از خدمات روماکو 10 درصد پورسانت دریافت خواهید کرد.

  • دو ستاره

   به محض رسیدن درامد شمابه 3 میلیون تومان رتبه دو ستاره را کسب خواهید کرد. به ازای هر کلیک بر روی لینک و بنرهایی که به اشتراک میگذارید 150 ریال و به ازای هر فروش از خدمات روماکو 12 درصد پورسانت دریافت خواهید کرد.

  • سه ستاره

   به محض رسیدن درامد شمابه 10 میلیون تومان رتبه سه ستاره را کسب خواهید کرد. به ازای هر کلیک بر روی لینک و بنرهایی که به اشتراک میگذارید 200 ریال و به ازای هر فروش از خدمات روماکو 15 درصد پورسانت دریافت خواهید کرد.

  • چهار ستاره

   به محض رسیدن درامد شمابه 20 میلیون تومان رتبه سه ستاره را کسب خواهید کرد. به ازای هر کلیک بر روی لینک و بنرهایی که به اشتراک میگذارید 250 ریال و به ازای هر فروش از خدمات روماکو 20 درصد پورسانت دریافت خواهید کرد.

  • ویژگی

   برخلاف دیگر شیوه های همکاری در فروش، روماکو حتی به ازای کلیک بر روی لینک ها نیز به شما مبلغی پرداخت میکند. به طور معمولدر دیگر سایتها، تنها اگر معرفی شما به خرید منجر شود پورسانت خواهید گرفت. ضمن آنکه کاربری که از طریق لینک شما وارد سایت میشود، تا شش ماه آینده نیز اگر سفارشی دهد برای شما منظور میگردد.

  ضبط پیام صوتی

  زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است