محله اینسادونگ سئول کره جنوبی

در شهر سئول پایتخت کره جنوبی محله‌ای به نام اینسادونگ وجود دارد که افسانه‌های تاریخی، فرهنگ و سنت مردم این کشور را به خوبی نمایش می‌دهد. اینسادونگ مکان قدیمی، زیبا و ظریف در مرکز شهر سئول است که خیابان‌های آن شما را به سفر در زمان‌های گذشته می‌برد دقیقا وقتی که زنان لباس سنتی کره یا همان هانبوک را تن می‌کردند و مردان از اسب‌سواری می‌گرفتند.

 

 

 

 

درباره محله اینسادونگ سئول

قلب شهر سئول را محله اینسادونگ می‌دانند چرا که اشیاء نفیس و قیمتی یا آثار هنری و سنتی را می‌توان در گوشه و کنار این محله در گالری‌ها و یا بساط دست‌فروشان دید. کوچه‌های تو در تو اینسادونگ برای ماجراجویی کردن بین کافه‌های سنتی، چایخانه‌های چوبی، گالری‌ها و رستوران‌ها و غیره شما را به وجد می‌آورد. در گوشه‌ و کناره‌های اینسادونگ اجرای نمایش‌های خیابانی سنتی کره به چشم می‌خورد.

 

 

 

 

همچنین کلوچه و یا آبنبات کره‌ای و حتی شکلات سنتی قصر در دسته‌ی غذاهای خیابانی پیدا می‌شود. اجرای نوازندگان دوره‌گرد در کنار جمعیت جوان و میان سال زمانی که این خیابان خلوت تر است در روزهای یکشنبه بسیار لذت دارد. در قدیم محله اینسادونگ محلی برای آموزش نقاشان بود که البته هنوزهم مرکزی برای هنرمندان و صنعت‌گران به شمار می‌آید. بعضی از هنرمندان در کوچه‌های باریک بساط کار خود را پهن کرده‌اند که علاوه بر تماشای هنرشان شما از لذت خرید آثار هنری و سنتی کره بهره‌مند می‌شوید.

 

 

 

 

قصر سلطنتی سلسله چوسان در نزدیکی محله اینسا دونگ قرار دارد بنابراین وقت شما برای یک گردش یک روزه در کره پر میشود. همچنین ساختمان هنری و پر پیچ خم سامزیگی با رنگ‌های جذاب و مختلف همه را جذب خود می‌کند. در این ساختمان هم می‌توانید از آثار هنری لذت ببرید و هم خرید کنید و غذا بخورید. طبقه زیرین این مجموعه لذت تجربه نقاشی روی سفال را به شما می‌دهد. مطمئنا وقتی شما ساعاتی را در محله اینسادونگ بگذرانید دست خالی از این خیابان بیرون نخواهید آمد. پس بهتر است در طول سفر دست نگه دارید و سوغات کره‌ای را از اینسادونگ تهیه کنید.

=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید
    ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است