بازدید سفیر ایران از نمایشگاه عمان

حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا نوری شاهرودی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسقط  از غرفه هنرمندان ایرانی در نمایشگاه بین‌المللی هنرهای تجسمی بازدید و با آنان گفت‌وگو کرد.
سفیر کشورمان در سخنانی در جریان این بازدید که با حضور رایزن فرهنگی و رایزن بازرگانی سفارت جمهوری اسلامی ایران در عمان انجام شد، با اشاره به روابط برادرانه و دوستانه دو کشور ایران و عمان، گفت: پیوند تاریخی و فرهنگی دو کشور باعث شده است تا علاقه فراوانی بین دو ملت به یکدیگر وجود داشته باشد و این امر می‌تواند زمینه را برای توسعه و تعمیق همکاری‌های مشترک فراهم کند.
وی با تقدیر از هنرمندان ایرانی شرکت کننده در این نمایشگاه، بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت‌های فرهنگی و هنری در جهت گسترش روابط تهران و مسقط تاکید کرد.دایرکتوری سایت و مشاغل ایران

 از ابتدای سال 1398  کل بازدید این مطلب :  8   ، بازدید امروز :  1 و بازدید کل مطالب سایت  32,484 مرتبه  بوده است

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

در حال حاضر 9996 سایت و مشاغل در دایرکتوری صفر یک ایران معرفی شده اند که دسترسی به ده ها هزار لینک را برای شما ساده تر میکند چرا که برخی از آیتم ها شامل چند شبکه اجتماعی میباشند . علاوه بر جستجوی پیشرفته ای که در بخش دایرکتوری سایت ها وجود دارد ، 2327 مطلب و مقاله در زمینه های مختلف و 375 خبر و رویداد از دیگر کشورها به همراه 9 ویدئوی متنوع  ، موجب گردیده بازدیدکنندگان بیشتر و هدفمند تری از سایت های شما بازدید کنند . قرارگیری مشاغل شما در کنار مطالب همان شهر و کشور ، بازده ای فوق العاده مناسب را برای صاحبان مشاغل ایرانی خارج از کشور بوجود آورده است.

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید