کارناوال شکوفه های پرتقال ترکیه در ابتدای آوریل

کارناوال شکوفه های پرتقال ترکیه - کارناوال شکوفه های پرتقال ترکیه در ابتدای آوریل
کارناوال شکوفه های پرتقال آدانا

یک و نیم میلیون نفر در کارناوال شکوفه پرتقال ترکیه شرکت کردند

در هفتمین کارناوال بین‌المللی شکوفه پرتقال در شهر آدانای ترکیه که امسال با شعار “در آوریل در آدانا” بین روزهای 3 تا 7 آوریل برگزار شد یک و نیم میلیون نفر شرکت کردند. کمیته کارناوال ترکیه با انتشار بیانیه‌ای پایانی نقش برگزاری آن در جذب گردشگر برای کشور را با اهمیت دانست.

در بخشی از این بیانیه آمده است: کارناوالی با حضور تقریبا یک و نیم میلیون نفر برگزار کردیم که همه شرکت کنندگان آن با هم به تفریح پرداخته، از بوی خوش شکوفه پرتقال سرمست شدند. شرکت کنندگان ضمن رضایت از این رویداد بین المللی اعلام کردند که سال آینده با جمعیت بیشتری حضور خواهند یافت.

کارناوال شکوفه های پرتقال در شهر آدانا از سال ۲۰۱۳ در ابتدای ماه آوریل آغاز شد و بعد از آن تصمیم گرفته شد که هر سال در ابتدای ماه آوریل همزمان با شکوفایی درخت های پرتقال این کارناوال اجرا شود. ابن کارناوال اولین بار در شهر آدانا اجرا شد و در سال ۲۰۱۴  تعداد دیگری از شهر های ترکیه هم این کارناوال را برگزارکردند. در این کارناوال مردم با لباسهای جالب و ماسک ها و آرایش های عجیب و زیبا به خیابان های اصی شهر می آیند و چند ساعتی رو به جشن  می پردازند. در این بین گروهی هم با اتومبیل ها و موتورسیکلت های آنتیک با دیگران همراه میشوند.

آدانا پنجمین شهر پرجمعیت ترکیه است.دایرکتوری سایت و مشاغل ایران

 از ابتدای سال 1398  کل بازدید این مطلب :  4   ، بازدید امروز :  1 و بازدید کل مطالب سایت  33,849 مرتبه  بوده است

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

در حال حاضر 9996 سایت و مشاغل در دایرکتوری صفر یک ایران معرفی شده اند که دسترسی به ده ها هزار لینک را برای شما ساده تر میکند چرا که برخی از آیتم ها شامل چند شبکه اجتماعی میباشند . علاوه بر جستجوی پیشرفته ای که در بخش دایرکتوری سایت ها وجود دارد ، 2334 مطلب و مقاله در زمینه های مختلف و 388 خبر و رویداد از دیگر کشورها به همراه 9 ویدئوی متنوع  ، موجب گردیده بازدیدکنندگان بیشتر و هدفمند تری از سایت های شما بازدید کنند . قرارگیری مشاغل شما در کنار مطالب همان شهر و کشور ، بازده ای فوق العاده مناسب را برای صاحبان مشاغل ایرانی خارج از کشور بوجود آورده است.

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید