اعلام نحوه تردد ایرانیان خارج از کشور

 

تردد ایرانیان خارج کشور - اعلام نحوه تردد ایرانیان خارج از کشور
تردد ایرانیان خارج کشور

نحوه تردد مشمولین با بیش از ۸ سال غیبت به ایران توسط سفارت ایران در انکارا صدور اطلاعیه ای علام شد متن این اطلاعیه به این شرح است:

به استناد اعلام سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا پیرامون نحوه تردد مشمولین با بیش از ۸ سال غیبت به اطلاع می رساند: کلیه مشمولین ایرانی مقیم خارج از کشور که حداقل ۳ سال در خارج از کشور اقامت دارند مجاز به تردد ۲ بار با اقامت حداکثر ۳ ماه در سال به کشور می باشند.

تردد این افراد تنها با اخذ مهر خروج مشمولین با تاریخ معتبر امکان پذیر است لذا مشمولان متقاضی قبل از اولین ورود به کشور باید به نزدیک ترین نمایندگی ایران در کشور محل اقامت مراجعه کرده و مهر ویژه تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور در گذرنامه آنان ثبت شود.

گروهی از افراد که  بطور قانونی در کشور دیگر حضور داشته  و از معافیت تحصیلی به عنوان دانش‌آموز یا دانشجو برخوردار هستند هیچ گونه منع قانونی برای ورود به خاک ایران ندارند .دایرکتوری سایت و مشاغل ایران

 از ابتدای سال 1398  کل بازدید این مطلب :  1   ، بازدید امروز :  1 و بازدید کل مطالب سایت  33,952 مرتبه  بوده است

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

در حال حاضر 9996 سایت و مشاغل در دایرکتوری صفر یک ایران معرفی شده اند که دسترسی به ده ها هزار لینک را برای شما ساده تر میکند چرا که برخی از آیتم ها شامل چند شبکه اجتماعی میباشند . علاوه بر جستجوی پیشرفته ای که در بخش دایرکتوری سایت ها وجود دارد ، 2334 مطلب و مقاله در زمینه های مختلف و 388 خبر و رویداد از دیگر کشورها به همراه 9 ویدئوی متنوع  ، موجب گردیده بازدیدکنندگان بیشتر و هدفمند تری از سایت های شما بازدید کنند . قرارگیری مشاغل شما در کنار مطالب همان شهر و کشور ، بازده ای فوق العاده مناسب را برای صاحبان مشاغل ایرانی خارج از کشور بوجود آورده است.

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید