رژه گل ها شهر نوردویک در آوریل 2019

رژه گل ها نوردویک 1 - رژه گل ها شهر نوردویک در آوریل 2019
 رژه بزرگ گل ها هر ساله در شهر نوردویک واقع در غرب هلند و اطراف آن برگزار می‌شود و بزرگترین جشنواره گل جهان به شمار می آید. در این  کارناوال  خودرو ها و30 ارابه  عظیم با گل تزئین می شوند و مسیر 42 کیلومتری نوردویک تا بندر هارلم را طی می کنند.
رژه گل که با آغاز فصل بهار برگزار می شود، پس از جنگ جهانی دوم به عنوان نماد صلح در نظر گرفته می‌شود ولی اکنون به نماد فصل بهار در این کشور تبدیل شده است. سالانه گردشگران زیادی برای تماشای آن به هلند سفر می کنند.برای تزئین هر خودرو یا ارابه 10 تا 20 نفر دو شبانه روز کار کرده و از حدود 400 هزار شاخه گل استفاده می‌کنند. هر ساله این جشنواره  درباره موضوع خاصی است .این  رژه بزرگ در سال 2019  شنبه 13 آپریل از شهر نوردویک آغاز و تا چند شهر دیگر هم ادامه داشت. اکثر مردم در اطراف خیابان ها به انتظار نشسته بودند تا بزرگترین جشنواره گل را از نزدیک تماشا کنند .علاقه مندان به گل ها می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مربوطه مراجعه کنند: https://tulipsinholland.com/bloemencorso-flower-parade-keukenho

 

رژه گل ها نوردویک 2 - رژه گل ها شهر نوردویک در آوریل 2019دایرکتوری سایت و مشاغل ایران

 از ابتدای سال 1398  کل بازدید این مطلب :  3   ، بازدید امروز :  1 و بازدید کل مطالب سایت  33,981 مرتبه  بوده است

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

در حال حاضر 9996 سایت و مشاغل در دایرکتوری صفر یک ایران معرفی شده اند که دسترسی به ده ها هزار لینک را برای شما ساده تر میکند چرا که برخی از آیتم ها شامل چند شبکه اجتماعی میباشند . علاوه بر جستجوی پیشرفته ای که در بخش دایرکتوری سایت ها وجود دارد ، 2334 مطلب و مقاله در زمینه های مختلف و 388 خبر و رویداد از دیگر کشورها به همراه 9 ویدئوی متنوع  ، موجب گردیده بازدیدکنندگان بیشتر و هدفمند تری از سایت های شما بازدید کنند . قرارگیری مشاغل شما در کنار مطالب همان شهر و کشور ، بازده ای فوق العاده مناسب را برای صاحبان مشاغل ایرانی خارج از کشور بوجود آورده است.

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید