بازار دونگ دمون سئول کره جنوبی

اگر در سئول به دنبال جایی برای خرید می‌گردید، بازار دونگ دمون می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. قدمت این بازار به سال 1905 می‌رسد و یک منطقه بزرگ تجاری به شمار می‌رود که در منطقه جونگ‌گو قرار دارد و از بازارهای سنتی و بازارچه‌های متعددی تشکیل شده است. بازار دونگ دمون با 26 مرکز خرید بزرگ و 30000 مغازه مرکز عمده‌فروشی و خرده‌فروشی شهر شناخته می‌شود و اکثر مردم کره جنوبی، برای خرید آنجا را انتخاب می‌کنند.

 

 

 

 

درباره بازار دونگ دمون سئول

در این بازار می‌توانید انواع کالاها، از لباس، پارچه و ابریشم گرفته تا لوازم ورزشی، لوازم الکترونیکی، چرم، کفش و اسباب بازی را خریداری کنید. اگر حیوان خانگی دارید نیز در این بازار می‌توانید لوازم مورد نیاز و هر آنچه که به آن مربوط می‌شود را برایش تهیه نمایید. با اینکه مغازه‌های دونگ دمون در تمام ساعات روز باز و پر رونق است اما بیشتر به خاطر بازارهای شبانه‌اش معروف شده است چراکه در این زمان تاریکی هوا جمعیت زیادی برای خرید به آن مراجعه می‌کنند، اگر می‌خواهید با فرهنگ روزمره مردم کره جنوبی بیشتر آشنا شوید، هنگام شب به این بازار بروید و با مردم پر جنب و جوش این کشور همراه شوید و پس از خرید، خودتان به صرف یک وعده غذای کره‌ای در رستوران‌های موجود در بازار دونگ دمون میهمان کنید.

 

 

 

 

برای امتحان کردن غذاهای خوش رنگ و بوی کره‌ای می‌توانید به خیابان معروف موکجا کولمو (Mukja Golmok) در این بازار بروید تا در آن جدیدترین غذاهای کره‌ای را امتحان کنید. در این بازار سالن‌هایی وجود دارد که در آن‌ها رویدادهای مختلفی وجود دارد مانند مسابقات، نمایشگاه‌ها و کنسرت‌ها که می‌توانید بخشی از زمان خود را به آن اختصاص دهید و سرگرم شوید. در سئول علاوه بر خرید در بازار دونگ دمون، از معروف‌ترین دیدنی های کره جنوبی مانند کاخ گیونگ بوک گانگ و برج آن سئول نیز می‌توانید دیدن کنید.

 

 

 

 

این منطقه‌ی تجاری از ۱۰:۳۰ صبح تا ساعت ۱۷ فعال است به جز روزهای تعطیل و برخی مناسبت‌ها که تمام شب باز هستند. به طور مثال یکشنبه‌ها تا ساعت یازده شب باز می‌ماند ولی دوشنبه‌ها کلا تعطیل است.برای رفتن به این بازار می‌توانید از خروجی ۸ یا ۹ متروی Dongdaemun که در خط ۱ یا ۴ است، استفاده نمایید.

=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید
    ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است