اجاره خانه در دانمارک

اجاره خانه در دانمارک
در ادامه با سایت roomaco.com همراه باشید تا با  اجاره خانه در دانمارک بیشتر آشنا شویم .
بیشتر آشنا بشیم
بر اساس قانون خرید املاک و مستغلات در دانمارک مصوب مارس ۲۰۱۴ وزارت دادگستری این کشور در خصوص صلاحیت افراد برای خرید  املاک و مستغلات در دانمارک مقرراتی وضع کرده است. برابر ماده یک این قانون تنها اتباع دانمارک و یا کسانی که در دانمارک اقامت دائم دارند بعلاوه شهروندان اتحادیه اروپا که در دانمارک مشغول به کار هستند می توانند ملک خریداری نمایند و بنابراین تمام اشخاص خارجی که تابعیت و یا اقامت دائم دانمارک را ندارند و یا حتی اقامت آنها در مجموع به صورت متوالی و مستمر پنج سال در دانمارک نبوده باشد نمی توانند ملک خریداری کنند مگر اینکه از وزارت دادگستری دانمارک مجوز خرید ملک در دانمارک را اخذ نمایند. این ماده قانونی شامل خانه های دائمی، خانه های ثانویه، خانه فصلی و امثالهم می شود.
افراد مقیم در دانمارک و کسانی که در حال حاضر ساکن دانمارک هستند و یا به مدت حداقل ۵ سال در این کشور حضور مستمر داشتند و نیازی برای مراجعه به وزارت دادگستری دانمارک برای اخذ اجازه تحصیل و کسب اموال مستغلات این کشور ندارد. اگر از طریق درخواست اخذ مجوز خرید املاک و مستغلات شواهد و ادله ای مثل اینکه در حال حاضر فرد متقاضی در دانمارک حضور دارد ارائه شود وزارت دادگستری ارزیابی می‌کنند اینکه آیا متقاضی می‌تواند به عنوان مقیم در دانمارک بماند و یا این کشور را ترک خواهد نمود.در مورد ارزیابی فوری وزارت دادگستری در مورد متقاضی که در دانمارک اقامت دارد وزارت به این نکته اشاره می‌کند که تصمیم در این خصوص توسط دادگاه ثبت ملک اخذ خواهد شد. دادگاه ثبت ملک این را تعیین خواهد کرد که آیا خریدار ملک در آینده قصد اقامت در دانمارک را دارد یا خیر.

افرادی که در حال حاضر در دانمارک اقامت دارند یا از اقامت آنها پنج سال گذشته است نیازی نیست که برای تملیک املاک و مستغلات در دانمارک به وزارت دادگستری درخواست بدهند. موارد مورد نیاز برای اقامت عبارت از اینکه شخص می بایست اقامت دانمارک یعنی اینکه محل اقامت دائمی و مسکن همیشگی فرد در محدوده دانمارک گرینلند و جزایرفارو یا انگلستان باشد.

  • “راهنمای اقامت ، تحصیل ، سفر و زندگی در دیگر کشورها”

 

اجاره در هر ماه
آپارتمان در مرکز شهر  / 1 خوابه5،750.00 کرون4،500.00
8،672.71
آپارتمان (1 خوابه) خارج از مرکز4،000.00 کرون3،500.00
6،000.00
آپارتمان در مرکز شهر  / 3 خوابه10،000.00 کرون8،000.00
15،000.00
آپارتمان (3 خوابه) در خارج از مرکز8،000.00 کرون6،500.00
10،000.00
خرید قیمت آپارتمان
قیمت به ازای هر متر مربع به خرید آپارتمان در مرکز شهر30،000.00 کرون27،000.00
32،000.00
قیمت به ازای هر متر مربع به خرید آپارتمان در خارج از مرکز20،000.00 کرون14،000.00
25،000.00
=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

همینک یک بازاریاب حرفه ای استخدام کنید
روماکو به شکل شبانه روزی برای شما بازاریابی میکند. در روماکو امکان معرفی شغل ، سایت و شبکه های مجازی ، محصولات و دیگر خدمات خود را دارید. روماکو محصولات شما را در ده ها سایت کلیکی دیگر، ازطریق ایمیل مارکتینگ، تبلیغات در گوگل و ... معرفی میکند و فروش شما را متحول میکند. شما در هر لحظه امکان آمارگیری دقیق بازدیدکنندگان را خواهید داشت. ضمن آنکه پس از ثبت نام، هر روز به موجودی کیف پول شما افزوده میگردد تا راحت تر از خدمات سایت استفاده بفرمایید.

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید