جاذبه های گردشگری جاکارتا

جاذبه های گردشگری جاکارتا
در ادامه با سایت roomaco.com همراه باشید تا با جاذبه های گردشگری جاکارتا آشنا بشیم .
کوتا

کوتا یا مرکز باتاویای قدیم، قسمتی از منطقه‌ی استعمار شده به دست هلندی‌هاست که از دوران شکوفایی و اوج خود به‌عنوان مرکز تجارت آسیا با غرب به‌جای مانده است. در این منطقه ساختمان‌هایی با معماری‌های کهن وجود دارند که این امکان را به مسافرین و گردشگران می‌دهند تا با سبک زندگی مردم جاکارتا در سده‌ی شانزدهم میلادی آشنا شوند و تا حدودی آن سبک زندگی را تجربه کنند. مناطق تامان فتح‌الله و سوندا کلایا از زیباترین مناطق گردشگری این منطقه به شمار می‌روند.

موزه دریانوردی

موزه‌ی دریانوردی جاکارتا درجایی ساخته‌شده است که در قرن نوزدهم انبار آلمانی‌ها در منطقه‌ی سوندا کلایا بوده است. این موزه تاریخچه‌ای زیبا و شگفت و غنی از دریانوردی را به نمایش عموم گذاشته است. نمونک‌های (ماکت) انواع قایق‌ها و عکس‌های قهوه‌ای‌رنگ ماجراجویی‌های دریانوردان در اطراف پاتاویا از دیدنی‌های خاص این موزه‌ی دریانوردی است.

موزه عروسک

موزه‌ی عروسک‌های خیمه‌شب‌بازی  از جاذبه های گردشگری جاکارتا در ساختمان یک کلیسای تاریخی بناشده است که خود کلیسا به‌تنهایی دارای جاذبه‌های گردشگری ویژه‌ای است. در این موزه هزاران عروسک خیمه‌شب‌بازی از سراسر کشور اندونزی و کشورهای آسیای جنوب شرقی به نمایش گذاشته‌شده است و البته روزانه تعدادی نمایش خیمه‌شب‌بازی هم به‌صورت زنده به اجرا درمی‌آید که موجب شادی و فرح بازدیدکنندگان از این موزه می‌شود.

موزه ملی اندونزی

این موزه جذاب‌تریم موزه‌ی کشور اندونزی است که تاریخ آن به قرن نوزدهم می‌رسد. سرامیک‌های چینی تاریخی و فیل برنزی اهدایی پادشاه تایلند از جالب‌تریم آثار دیدنی در این موزه به شمار می‌روند.

بنای یاد بود ملی اندونزی

این بنا ستونی هرمی شکل و عظیمی است که صد و سی متر ارتفاع دارد. این ستون از نمادهای شهر جاکارتا هست که به‌عنوان نمادهای آزادی اندونزی از چنگال استعمارگران اروپایی و نماد ملی‌گرایی اندونزی شناخته می‌شود.

پارک مینیاتوری

این پارک بزرگ صد هکتار مساحت دارد و در آن نمونه‌هایی از ساختارهای معماری و طرح‌های سنتی دیده می‌شود. این پارک نمایشگاهی از مجموعه‌های فرهنگی و هنری محسوب می‌شود.

باغ ارکید

از جاذبه های گردشگری جاکارتا باغ ارکید در این باغ بسیار زیبا صدها گونه‌ی گیاهی از سراسر کشور اندونزی پرورش داده می‌شود. این باغ یکی از بزرگ‌ترین باغ‌های جنوب شرقی قاره‌ی آسیا به شمار می‌رود. گردشگران بسیار زیادی هرساله از این باغ زیبا بازدید می‌کنند.

“راهنمای اقامت ، تحصیل ، سفر و زندگی در دیگر کشورها”

=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید
    ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است