شهربازی سان وی لاگون کوالالامپور

زی از کشورهای پرطرفدار ایرانی هاست و چون  آب و هوای استوایی دارد یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای گذراندن پاییز و زمستان است. طبیعت سرسبز آن و جاذبه های گردشگری فراوانش باعث شده که این کشور برای گردشگران محبوب باشد. می خواهیم یکی از شهربازی های کوالالامپور به نام شهربازی سان وی لاگون را به شما معرفی کنید تا ببینید این شهربازی چقدر تفریحات شاد و سرگرم کننده ای را پیش روی شما قرار می دهد.

 

 

شهربازی سان وی لاگون 2 - شهربازی سان وی لاگون کوالالامپور

 

 

در این شهربازی یکی از بزرگ ترین پارک های آبی مالزی ساخته شده که در آن تفریحات و بازی های آبی مثل موج سواری و بادی بوردینگ انجام می شود که شور و نشاطی وصف نشدنی دارد، هیجان انگیزتر اینکه یکی از بزرگ ترین سرسره های آبی جهان را می توانید در این پارک ببینید و فقط یک لحظه تصور کنید پایین آمدن از روی این سرسره بزرگ چه هیجانی دارد. در این پارک در کنار پارک آبی می توانید به تماشای حیوانات زیبا و دوست داشتنی هم بنشینید بعد از اینکه حیوانات را دیدید به روی پل معلق این پارک بروید که طولانی ترین پل معلق مالزی است این شهربازی آنقدر برای گردشگران جذاب است که سالانه بیش از ۲ میلیون نفر  به این پارک می آیند.

 

 

شهربازی سان وی لاگون 5 - شهربازی سان وی لاگون کوالالامپور

 

 

معرفی شهربازی سان وی لاگون مالزی

پارک سان وی لاگون که تا شهر کوالالامپور ۱۵ کیلومتر فاصله دارد ۳۵ هکتار مساحت دارد و در سال ۱۹۹۲ افتتاح شده است. این پارک پر از تفریحات آبی و غیر آبی است و اگر به این پارک بروید می بینید که از بخش های مختلفی مثل نیکلدیون لاست لاگون، پارک آبی، شهربازی، باغ وحش، پارک هیجان و پارک وحشت تشکیل شده است. اگر به کوالالامپور رفتید و حوصله تان سر رفت سریع خودتان را  به این پارک برسانید و غرق در شور و هیجان شوید فاصله نزدیک این پارک به مرکز شهر هم باعث می شود بتوانید راحت تر خود را به اینجا برسانید. حالا می خواهیم تک تک بخش های این پارک رابه شما معرفی کنیم تا ببینید با چه پارک هیجان انگیزی طرف هستید.

 

 

شهربازی سان وی لاگون 1 - شهربازی سان وی لاگون کوالالامپور

 

 

بخش های مختلف شهربازی سان وی لاگون مالزی

این پارک موضوعی بزرگ در کل ۳۵ هکتار وسعت دارد و از ۶ بخش مختلف تشکیل شده است:

۱- نیکلدیون لاست لاگون

۲- پارک آبی

۳- شهربازی

۴- باغ وحش

۵- پارک هیجان

۶- پارک وحشت

در هر یک از این بخش ها سرگرمی های متنوع و غیر قابل چشم پوشی، به گونه ای در برابر شما قرار می گیرد که متوجه گذر زمان و اتمام روز نخواهید شد. زمانی که پارک موضوعی سان وی لاگون در سال ۱۹۹۲ در مالزی افتتاح شد، سالانه ۲ میلیون بازدیدکننده را به خود اختصاص داد و افتخارات و عناوین مختلفی را از آن خود کرد. به طور مثال نخستین فلو راید (نوعی شبیه ساز موج سواری) و نخستین سینمای ۵ بعدی و آبی مالزی، در مجموعه سان وی لاگون افتتاح شد.

همچنین عنوان بزرگترین سرسره آبی جهان در سال ۲۰۱۳، به سرسره وو’ووزلا در سان وی لاگون تعلق گرفت. البته بزرگترین ساحل مصنوعی موج دار در دنیا و طولانی ترین پل معلق مالزی را نباید از قلم انداخت. طیف متنوع سرسره های آبی، بازی های هیجان انگیز با گردش ۳۶۰ درجه و … نیز از دیگر تفریحات جالب توجه سان وی لاگون هستند.

 

 

شهربازی سان وی لاگون 4 - شهربازی سان وی لاگون کوالالامپور

 

 

ساعت کاری و بلیط شهربازی سان وی لاگون کوالالامپور

قیمت بلیط پارک برای بزرگسالان 12 سال به بالا 150 رینگیت و برای کودکان 11 سال به پایین و بزرگسالان 60 سال به بالا 120 رینگیت می باشد و کودکان زیر 3 سال و قد کمتر از 90 سانتی متر به صورت رایگان می توانند از این مجموعه استفاده کنند. پارک سان وی لاگون در روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت 10 صبح تا 6 عصر و در روزهای شنبه و یکشنبه و همچنین روزهای تعطیل عمومی از ساعت 9 صبح تا 6 عصر پذیرای علاقه مندان می باشد.دایرکتوری سایت و مشاغل ایران

 از ابتدای سال 1398  کل بازدید این مطلب :  6   ، بازدید امروز :  1 و بازدید کل مطالب سایت  85,925 مرتبه  بوده است

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید