پارک آهوها کوالالامپور مالزی

ک آهوها کوالالامپور (Deer Park Kuala Lumpur) بخشی از باغ دریاچه کوالالامپوره که با مساحت ۲ هکتاری خود جایگاه گونه های مختلف آهو و گوزن از جمله آهوهای زیبا و خالدار هندی، گوزن سمبر  و گوزن زرده که با توجه به زندگی طبیعی آهو ها طراحی شده. همچنین می تونید موش آهو (Mouse deer) کوچک ترین جانور سم دار که موجودی مشهور در فرهنگ عامه اندونزی و مالزیه، رو از نزدیک ببینند.

 

 

پارک آهوها 4 - پارک آهوها کوالالامپور مالزی

 

 

درباره پارک آهوها کوالالامپور

پارک آهوها یکی از دیدنی های کوالالامپور محسوب می شود این پارک سرسبز دارای مساحتی به وسعت 2KM را با درختان سایه گستر، جوی های باریک و برکه های زیبا در برگرفته است در اطراف این پارک می توانید آهوهای خالدار هلندی و دیگر حیوانات رام را ببینید و به آنها غذا بدهید. برای رسیدن به آنجا تاکسی بهترین انتخاب است .به طور کلی این پارک علاوه بر آهوان زیبا طبیعت فوق العاده دارد و از زیباترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور است که کلبه های چوبی و حصیری این پارک و پل سفید رنگی که در دل طبیعت قرار دارد در نوع خود بی نظیر است.

 

 

پارک آهوها 3 - پارک آهوها کوالالامپور مالزی

 

 

در این پارک آهوان آزادانه در رفت و آمد هستند و گاهی آنقدر به بازدیدکنندگان نزدیک می شوند که می توان آن ها را لمس کرد علاوه بر این بازدید کنندگان می توانند از نزدیک موش آهو (Mouse deer) را ببینند ، کوچک ترین جانور سم دار که در افسانه های قدیمی و محلی این کشور نیز بسیار معروف است برای رفتن به این پارک جذاب می توانید در تور مالزی شرکت کنید و از این مکان دیدن نمایید.

 

 

پارک آهوها 1 - پارک آهوها کوالالامپور مالزی

 

 

مسیر رفتن به پارک آهوها کوالالامپور

پارک آهو کوالالامپور با فاصله کمی از پارک پرندگان قرار دارد و ورودی آن رایگان می باشد. این پارک واقعا شایسته بازدید است بخصوص اگر شما در باغ دریاچه ها حضور داشته باشید و سرگرم بازدید از بخش های مختلف آن باشید نظیر : پارک پرندگان کوالالامپور، بنای یادبود ملی مالزی، باغ ارکیده، خانه ی پارلمان مالزی، یادبود تن عبدالرزاق و پارک پروانه های مالزی. اتوبوس های تندرو KL101 و یا KL112 در مسیر خود از مجتمع دایابومی [Dayabumi] عبور می کنند که از این مکان تا پارک آهوهای کوالالامپور فاصله کوتاهی است که می توان با کمی پیاده روی به آن جا رسید. به علاوه، مسیر راحت تر دیگری برای رفتن به پارک آهو ها اتوبوس های گردشگری Hop-On-Hop_Off می باشد، پس از سوار شدن در ایستگاه یادواره تون عبدالرزاق [Tun Abdul Razak] پیاده شوید و از اینجا مسیر کوتاهی تا پارک می باشد.

 

 

پارک آهوها 2 - پارک آهوها کوالالامپور مالزی

 

 

اطلاعات پارک آهو ها کوالالامپور مالزی

ساعات بازگشایی: 09:00 – 18:00

مکان: Jalan Perdana

تلفن: +603 2693 6661 (Kuala Lumpur Tourist Information Centre)

راهنمای مسیر: سوار قطار LRT پوترا شوید ، در ایستگاه سری پتالینگ یا بوکیت جلیل پیاده شوید.دایرکتوری سایت و مشاغل ایران

 از ابتدای سال 1398  کل بازدید این مطلب :  9   ، بازدید امروز :  1 و بازدید کل مطالب سایت  86,796 مرتبه  بوده است

با ثبت آگهی ، آگهی مورد نظر در کنار مطالب و اخبار مرتبط نیز نمایش داده میشود .

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید