هشدار به جویندگان کار در امارات

داره فدرال هویت و تابعیت امارات متحده عربی در اعلامی جدید به اتباع خارجی جوینده کار در خصوص باقی ماندن در کشور پس از اتمام اعتبار ویزا هشدار داده است. این سازمان همچنین از اتباع خارجی خواسته است تا وضعیت ویزا و اقامت خود را بر اساس مقررات ورودی و اقامت به روز نمایند.

طبق قوانین حاکم، ویزای اقامت موقت شش ماهه نیازی به داشتن کفیل ندارد و فاقد امکان تمدید و یا معافیت است. آن دسته از افرادی که دارای این نوع ویزا می باشند باید در صورت یافتن شغل، وضعیت اقامت خود را به کفیل منتقل نمایند و اگر موفق به یافتن کار نشوند باید پس از پایان اعتبار ویزا از کشور خارج شوند.

عدم انجام امور فوق الذکر به پرداخت جریمه نقدی با احتمال حکم حبس منتهی خواهد شد.

اگر کسی بخواهد در دوبی بماند و کار کند نیازمند ویزای کار برای دوبی است. این ویزا تقاضای یک قرارداد استخدام از یک شرکت داخلی یا خارجی برای دریافت ویزای کاری است. سپس، کارفرما برای وزارت مهاجرت درخواستی مبنی بر ویزای کار می‌دهد. کارفرما تمام مدارک مورد نیاز را آماده می‌کند و مراحل ویزای کاری را تا مرحله ویزای اقامت تاب می‌آورد. دوبی تقاضای کارگران بیشتری را که دارای مهارت، تجربه و شایستگی کافی هستند از خارج از کشور دارد. انواع مختلف ویزای کار در دوبی وجود دارد که بر اساس مدت‌ زمان استمرار ویزا است. افرادی که از کشور های همکار خلیج‌ فارس GCC هستند نیازی به ویزای کار ندارند. ملیت‌ های مختلف از کشور های دیگر برای کار در دوبی به ویزا نیاز دارند. دارنده ویزای اقامتی دوبی و قرارداد استخدام می‌تواند حامی همسر و متعلقین خود باشد. این متعلقین شامل کودکان زیر ۱۶ سال، ۱۸ ساله‌ ها به‌شرط دانش‌ آموز بودن و دختران مجرد می‌ باشند. کارگران ماهر خارجی برای کار و زندگی در دوبی نیازمند ویزای اقامت بر اساس ویزای اقامتی است که کارفرما می‌گیرد و اجازه کار را می‌دهد و کارت کار که بر از طرف وزارت کار صادر می‌شود. فرایند استخدام و ویزا به‌ طور واضح در دوبی قبل از رسیدن به دوبی توسط کارفرما انجام می‌شود.

=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید