خرید ارزان در ترکیه

خرید ارزان در ترکیه
در همه جای دنیا می شود جنس ارزان و گران پیدا کرد اما خرید جنس با کیفیت با قیمت مناسب مهم است، اگر شما از آن دسته افراد هستید که پول برایتان اهمیتی ندارد که هیچ، اما اگر از آن دسته افراد هستید که پول برایتان ارزش دارد و دوست ندارید پولی را که با زحمت به دست آورده اید را بیهوده خرج کنید، حتما این مطلب را کامل بخوانید زیرا لیست خیابان ها و فروشگاه های که قیمت مناسبی دارند ذکر کرده ایم.در ادامه با سایت roomaco.com همراه باشید تا با یکدیگر با خرید ارزان در ترکیه آشنا بشیم .

برای خرید لوازم دکوراسیون منزل
اگر می خواهید دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید و به دنبال اجناس ترکی هستید می توانید از یک بازار ارزان قیمت به نام addres-istanbu استفاده کنید. در این مکان می توانید انواع دکور ها را برای منزل با قیمتی خوب پیدا کنید. البته می توانید وسایل کوچک تزیینی برای تزیینات داخل اتاق و روی میز و ویترین ها هم در این مکان پیدا کنید.
سوغاتی های ارزان فقط در کاپالی چارشی
بازار کاپالی چارشی یکی از بازارهایی است که می توانید انواع سوغاتی ها را با قیمت مناسب با تنوع نوع، جنس و مارک پیدا کنید و خریداری کنید. ناراحت نباشید از اینکه جنس ارزان به سوغات می برید چرا که مهم کیفیت است که در این بازارها کاملا مشهود است. یکی از عمئه محصولات این مرکز لباس و کیف های چرمی است. شاید بتوانید اجناس دیگری که با چرم درست می شوند هم در این مکان پیدا کنید اما بدانید بازار مخصوص چرم ترک ها حای دیگری است که در ادامه بدان می پردازیم.

عطر و ادویه جات بازار مصری را از دست ندهید
در این بازار که به بازار مصری مشهور و معروف است شما می توانید تمام محصولاتی که به ادویه و عطر مربوط می شوند را مشاهده کنید و از آن ها خریداری کنید. این عطرها بسیاری از ایرانی ها را برای خرید سوغات به عنوان عطر ترکی جذب می کنند از طرفی غذاهای سنتی نیز می توانید در این مکان مشاهده کنید.
چرم خالص ترکیه در market-antalya
بازار آنتالیا که با عنوان market-antalya مشهور است یکی از مراکزی است که شما می توانید چرم خالص مورد پسند خود را در این مکان پیدا کنید، انواع کیف ها و کفش ها و پالتو چرم ها را در این مکان می توانید مشاهده کنید و با قیمت مناسب خریداری کنید.
مواد غذایی در تانساش را هم امتحان کنید
می گویند این بازار پر از شکموهایی است که در حال خرید مواد تغذیه ای مورد علاقه شان هستند. بازار تانساش یکی از بازارهای مواد غذایی است که در آن می توانید انواع خوراکی های داخلی و بین المللی را پیدا کنید که هر کدام با توجه به تنوع و خواص گرد هم جمع آمده اند. غذاهای سنتی نیز در این بازار به وفور یافت می شود.

لباس های شیک و ارزان ترکی
سه خیابان در ترکیه هستند که می تواند نیاز پوشاک شما را کاملا رفع کنند. این سه خیابان استقلال، جمهوریت، و خیابان روملی است. خیابان استقلال که سر آن به میدان تقسیم می رسد از خیابان های مشهور استانبول است که برای فروش و خرید پوشاک می توانید فقط آن را انتخاب کنید. انواع کیف و کفش و پوشاک را فقط می توانید با تنوع رنگ و جنس و قیمت در این مکان مشاهده کنید.
پاساژ های اطلس و مرکز خرید کاپیتول هم در منطقه آسیایی استانبول است که مربوط به خیابان بغداد می شود.
با معرفی این بازارها به نظر می رسد که باید تنظیمات خاصی انجام دهید و برنامه های خرید خود را طوری برنامه ریزی کنید تا بتوانید به خوبی با این فروشگاه ها در هزینه های خود صرفه جویی کنید. در مقاله دیگر به معرفی مهمترین اوت لت های ترکیه خواهیم پرداخت .

راهنمای اقامت ،تحصیل ،سفر وزندگی در دیگر کشورها

=====
در هر کجای دنیا، هر کسب و کاری دارید، روماکو آنرا به مخاطبین شما معرفی میکند.

روماکو | شبکه اجتماعی کسب و کارهای ایرانی

کسب و کار و فروش خودرا با تبلیغات 360 درجه روماکو متحول کنید.

تنها با معرفی خود در روماکو تبلیغات فراگیر زیر، برای محصول و یا خدمات شما صورت میگیرد.

تضمین 15 هزار بازدید در طول حضور- برگشت وجه بدون هیچ گونه تاخیر

همین الان گام بزرگی را در جهت رشد کسب و کار خود بردارید!!!

ورود به روماکو

موجودی شما هر روز در روماکو شارژ میشود. برای اطلاعات بیشتر کلیک بفرمایید

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید
    ضبط پیام صوتی

    زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است